Uçak Bileti
   Dubai Uçak Bileti  


Dubai
Arap yarımadasında yer alan ve Birleşik Arap Emirliklerinin yedinci emirliği olan Dubai görkemli ve şaşalı şehir olarak bilinir. Abartıyı yaşamak isteyenlerin en canlı örneği olan bu şehirde petrol bulunması üzerine gelişme sağlanmış ve küçük bir balıkçı kasabası olan bu şehir kısa bir süre sonra modern bir kent halini almıştır.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Dev boyutlardaki alışveriş merkezleri, büyük etkinlik yapma alternatifleri ve lüks ötesi otelleriyle tatil için ilk sıralarda düşünülmesi gereken Dubai'nin başlıca bölgeleri Deira ve Jumeriah'tır. Jumeriah Camisi ve plajıyla dikkat çeken bu bölge aynı zamanda müzeleriyle de oldukça beğeniliyor.
Şehrin modern yerlerinde olan Burç Halife dünyanın en yüksek gökdelenidir ve kendisiyle boy konusunda yarışan Taipei kulesinden 300 metre daha uzunluğa sahiptir. Dubai en çokta otelleriyle ünlüdür. Bunlar içinde en fazla göze çarpan ise Dubai Marina Lüks Otelleri. Ayrıca Dubai sadece belli bölgeleriyle ve bazı yapıtlarıyla da sınırlı değil. Gelen turistlere yat turları, sıcak hava balonu turları ve gold ve vadi turları gibi değişik imkanlarda sağlıyor.

Ulaşım
Dubai Uluslararası Havalimanı orta doğunun en büyük havalimanı olma özelliğiyle uçak seyahatini daha çekici hale getiriyor. Şehrin 4 km güneydoğusunda yer alan bu havalimanından şehir merkezine ulaşmak için taksi, otobüs ve metro gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz.
Ekonomik uçuş'un Dubai uçak biletleri farkıyla dünyanın ilk yedi yıldızlı Burj El Arap otelini, Dubai at yarışlarını, Arap ulusal kıyafetlerini ve daha fazlasını yakından görebileceksiniz. Dubai uçak bileti fiyatları konusunda Ekonomik uçuş deneyiminden güvenle yararlanabilirsiniz.

Dubai Uçak Bileti

Dubai Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Dubai ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Dubai Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Dubai Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.