Uçak Bileti

   Duşanbe Uçak Bileti

 


Duşanbe
Tacikistan ülkesinin en gelişmiş şehri olan Duşanbe ayrıca ülkenin de başkentidir. Farsça kelime anlamı olarak “Pazartesi” demek olan Duşanbe kentinin her yanında Rus etkisini görmek mümkündür.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Tacikistanlılar sanata ve edebiyata büyük önem vererek bu bölgede çok sayıda tiyatro, bale salonu inşa etmiştir. Bunun yanı sıra Bilimler Akademisi El Yazıları Enstitüsü içersinde çok sayıda çeşitli medeniyetlere ait olan eserler bulunuyor. Bunun yanı sıra kentte Somoni Heykeli, Fine Arts Müzesi, Tacikistan Ulusal Antika Müzesi, Gurminj Zavqibekov Müzikal Enstrümanlar Müzesi, The K. Behzod National Müzesi gibi yerlerde kentte gezilecek yerler arasındadır. Özellikle Somoni Heykeli Tacikistanlılar için özel bir önem taşır. Bu heykel Duşanbe kentinin merkezinde bulunup geleneksel olarak yeni evlenen çiftlerin ilk uğradıkları yerdir. Etrafında her daim gelin ve damat görebileceğiniz bir mekândır.

Ulaşım
Duşanbe kentine hava ulaşımında Duşanbe Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Duşanbe kentinin ve Tacikistan ülkesinin ana havaalanıdır. Ekonomikuçuş ayrıcalığı ile Duşanbe uçak biletleri rezervasyonunuzu anında yaptırabilme imkânınız bulunmakla birlikte Duşanbe uçak bilet fiyatları ile ilgili bilgide alabilirsiniz.

Dusanbe Uçak Bileti

Duşanbe Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Duşanbe ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Duşanbe Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Duşanbe Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.