Uçak Bileti

   Edinburgh Uçak Bileti

 


Edinburgh
1437 yılından bu yana İskoçya’nın başkenti olan Edinbugh ülkenin doğusunda bulunuyor. Georgian ve Ortaçağ mimarisi ile bilinen Edinbugh Avrupa da en güzel görüntüye sahip olan kent olarak bilinmekte.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Tarihi şehir kayaların üzerine kuruludur. UNESCO tarafından dünya mirası listesine Old Town ve New Town bölgeleri alınmış. Kentin ana caddesi olan Royal Mile gezilmeye değer bir yer olup cadde üzerinde bulunan şato ve daha birçok tarihi yapı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Ulaşım
Edinburgh kentine havayolu ulaşımında Edinburgh havaalanı kullanılmakta. Şehir merkezin batısında yer alan havaalanının merkeze uzaklığı yaklaşık olarak 11 kilometredir. Ingliston bölgesi içinde yer alan havaalanı 2011 yılında Uluslararası Havayolu konseyi tarafından verilen hizmet ödüllerinde Avrupa’nın en iyi 2.havaalanı ödülünü aldı. Ekonomikuçuş aracılığı ile Edinbugh uçak bilet fiyatı hakkında bilgi alıp anında Edinburgh uçak bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Edinburgh Uçak Bileti

Edinburgh Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Edinburgh ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Edinburgh Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Edinburgh Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.