Uçak Bileti

   Entebbe Uçak Bileti

 


Entebbe
Uganda ülkesinde bulunan Entebbe kenti Viktorya gölü kıyısına kuruludur. Uganda ülkesinin en önemli şehri olan Entebbe ayrıca oldukça geniş içeriğe sahip botanik bahçesi bulunuyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Uganda ülkesinin en büyük kenti olma özelliğini taşıyan kentte savan ve yağmur ormanlarını görebilirsiniz. Tropikal iklime sahip olan kentte sık sık yağışla karşılaşmanız mümkün. Yerel dili olan Luganda da Entebbe “koltuk” anlamına geliyor. Eski bir İngiliz sömürüsü olan ülkede herkes İngilizce bilmekte. Ayrıca İngiliz sömürüsü altındayken Entebbe kenti başkent olma özelliği vardı. Botanik Bahçesi dışında mganda Adası, Sesse Adası, Bwindi Ulusal Parkı, Vahşi Hayvan Eğitim Merkezi gezilebilecek mekânlarıdır.

Ulaşım
Entebbe havayolu ulaşımında Entebbe Uluslararası Havaalanı kullanılır. Entebbe Uluslararası Havaalanı ile şehir merkezi arasındaki mesafe yaklaşık olarak kırk kilometredir.1928 ve 1929 yılları arasında inşa edilen havaalanı kamu ve askeri kullanıma açıktır. Entebbe uçak bilet fiyatları ve Entebbe uçak biletleri için Ekonomikuçuş'tan faydalanabilirsiniz.
Entebbe Uçak Bileti

Entebbe Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Entebbe ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Entebbe Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Entebbe Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.