Uçak Bileti
    Erbil Uçak Bileti  


Erbil
Irak ülkesinde bulunan Erbil Irak Kürdistan Özerk Bölgesi’nin başkentidir. Irak’ın kuzeyindedir. Şehir genel itibari ile Kürt, Arap ve Türkmenlerden oluşuyor. Aşağı ve yukarı Zap suyunun kenarlarında kurulu olan Erbil, Bağdat, Basra, Musul, Altın köprü yollarının birleşme noktasında yer alıyor. On ikinci ve on beşinci yüzyıllarda bu kavşak noktasında yer alması sebebiyle önemli bir ticaret merkezi durumundaydı.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Hacı Molla Camii, Kale Camii, Ömer ağa Medresesi ve Şeyh Şerif Tekkesi halen kullanılmakta olan tarihi yapılarıdır.

Ulaşım
Irak’ın kuzeyinde yer alan Erbil kentindeki Erbil Havaalanından ulaşım sağlanıyor. Dünyanın en uzun pistlerinden birine sahip olan Erbil Havaalanı Kürdistan Bölgesel Yönetimi tarafından işletiliyor. Ekonomik uçuş ile Erbil uçak bilet fiyatı hakkında bilgi alabilir ve Erbil uçak bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Irak(Erbil) Uçak Bileti

Erbil Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Erbil ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Erbil Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Erbil Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.