Uçak Bileti
   Erzincan Uçak Bileti  


Gizli Güzelliklerin Yurdu Erzincan!
Birinci derece deprem kuşağı üzerinde yer almasıyla Doğu Anadolu Bölgesi’nin görkemli, ama talihsiz bir şehri olan Erzincan, birçok kişinin hafızasında 1992 yılında yaşanan büyük depremle yer etmiştir. Yukarı Fırat Bölümü’nde yer alan, Urartulardan kalma tarihi dokularıyla dikkat çeken Erzincan, 1939 ve 1992 yıllarında gerçekleşen depremlerle tarihi miraslarını bir nebze kaybetmiş olsa da, bugün dimdik ayakta duran şehirlerden biridir.
Doğu Anadolu’nun en düzenli şehirlerinden biri olduğunu söyleyebileceğimiz Erzincan, sakin yapısı, huzurlu ortamı ve düzenli sokakları ile sizi de kendisine bağlayabilir. Birçok şehre göre oldukça ekonomik olması, nezih yaşam alanları ve birbirine saygılı olan halkı ile ziyaretçilerine nefis anlar yaşatan bu şehre Ekonomikuçuş fırsatlarından yararlanarak Erzincan uçak bileti alarak seyahat edebilirsiniz.

Erzincan’da Tarihe Yolculuk Zamanı!
Mengüceklilere başkentlik yapan ve Urartulardan kalma tarihi dokularıyla ön plana çıkan Erzincan’ın en önemli tarihi eseri Altıntepe Ören Yeri diyebiliriz. Şehir merkezine sadece 15 km uzaklıkta olan Altıntepe Ören Yeri bu şehre geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken noktalardan biridir. Tapınak, kabul salonu, saray ve mezarlık kalıntıları derken, tarihi bir yolcuğa çıkmanızı sağlayacak olan Altıntepe’nin yanı sıra, Abrenk Kilisesi’ni de görmelisiniz.

Erzincan’ın en önemli değerlerinden biri de Mama Hatun Türbesi’dir. Hoş mimarisi ile turistlerin ilgi gösterdiği yerlerden biri olan Mama Hatun Kilisesi, Tercan ilçesinde yer alır. Yine aynı noktada Mama Hatun Kervansarayı muhteşem dokusu ile görsel bir ziyafet yaşamanıza olanak sağlayabilir.

Ekonomikuçuş farkıyla yaz mevsiminde Erzincan uçak bileti aldıysanız burada yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri de Girlevik Şelalesi’ni görmek olacaktır. Şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunan bu şelale dünyada cenneti görebileceğiniz, Erzincanlıların piknik noktalarından biridir. Nefis temiz havası ve hayranlık uyandıran güzelliği ile yazın piknik, kışın ise buzul tırmanışları yapılan Girlevik Şelalesi pek çok kişi tarafından bilinmese de görülmeye değerdir.

Erzincan’ı temsil eden Otlukbeli Gölü’nü de unutmamak gerekiyor. Dünyada eşi benzeri olmayan bu göl maden sularının oluşturduğu traverten benzeri bir oluşuma sahiptir. Erzincan’a gelip de Ekşisu’ya uğramamak olmaz. Böğert Maden Suyu olarak da bilinen Ekşisu, şehir merkezine 11 km uzaklıktadır ve birçok hastalık için şifa kaynağı olduğu bilinir.

Doğu Anadolu’nun bu güzide şehrine yolunuz düştüğünde; Beytahtı mesire alanı, Gülalibey camii, Kadıgölü, Erzincan müzesi, Hıdır Abdal Sultan Türbesi ve Köroğlu Mağarası’nı da görmeden dönmemelisiniz.
 

Erzincan Uçak Bileti

Erzincan Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Erzincan ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Erzincan Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Erzincan Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.