Uçak Bileti
   Erzurum Uçak Bileti  


Erzurum Uçak Bileti
Palandöken’in eteklerinde kurulmuş, Anadolu tarihinin en güzel örneklerinden biri olan Erzurum, en fazla turist çeken şehirlerden birisi. Doğal güzellikler, tarihi dokular ve kayak merkeziyle adından sıkça bahsettiren Erzurum, kesinlikle gezilecek yerler listesinde olmalı. Birçok şehre uzak olduğu ve karayolu meşakkatli olduğu için Ekonomikuçuş firması aracılığıyla bir Erzurum uçak bileti almak bu şehre en kolay ulaşımdır.

Erzurum’da Nerelere Gidilir?
Gidilebilecek pek çok yer var ancak; özellikle tarihi mekanları ve müzeleri kesinlikle gezmeniz gerekiyor. Bu tarihi dokular Erzurum’un, Anadolu’nun en eski yerleşim merkezlerinden biri olduğunu kanıtlamaktadır.

Müzeler: Erzurum arkeoloji müzesi, Yakutiye Medresesi ve Erzurum Atatürk evi ziyaretçilerin akıllarından silinmeyecek kadar donanımlı müzeler.

Tarihi Yapılar-Örenyerleri: Erzurum Kalesi, Çifte Minareli Medrese, Üç Kümbetler, Çobandede Köprüsü, Erzurum Saat Kulesi, Lalapaşa Cami, Rüstempaşa bedesteni, Erzurum Muratpaşa cami, Derviş Ağa cami, İbrahim Paşa cami, Cimcime Sultan Türbesi, Öşvenk Kilisesi, Erzurum Ulu cami, çok eski tarihlere ve medeniyetlere tanıklık etmiş.

Kaplıcalar: Pasinler Kaplıcası ve Erzurum Ilıca Kaplıcası, Erzurum’un en şifalı ve en fazla ziyaret edilen kaplıcaları. Özellikle Erzurum kaplıcaları, her yıl binlerce misafire ev sahipliği yapıyor.

Doğa Güzellikleri: Nene Hatun milli parkı, Çoruh nehri, Narman Peribacaları, Tortum Şelalesi ve Tortum Gölü, Erzurum’da görülmesi gereken doğa güzellikleri. Yeşil ve beyaz örtünün en güzel halini Erzurum’da görebilirsiniz.

Palandöken Kayak Merkezi: Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerinden biri olan Palandöken Kayak merkezi, her yıl binlerce kayak severi ağırlıyor. Erzurum’un gelişmesinde önemli bir role sahip olan Palandöken, adını tüm dünyaya duyurmaya başladı.

Erzurum Mutfağı
Erzurum’a gittiğiniz tatmanız gereken lezzetlerin başında çağ kebabı geliyor. Lavaşa sarılarak yenilen kebap, Erzurum mutfağının gözdesi. Bunun dışında kadayıf dolması, eksili dolma, lor dolması, su böreği, kete, sebzeli pilavlar ve aşılı çorbalarıyla ünlenmiş Erzurum, mutfak konusunda da ziyaretçilerini etkiliyor.

Erzurum’a özellikle kayak sporları için gidiyorsanız, en kolay gidiş yolu hava yolu olacaktır. Ekonomikuçuş üzerinden Erzurum uçak bileti satın alabilirsiniz. Bu sayede yolda zaman kaybetmeyerek vaktinizi Erzurum’u gezmek ve tanımak için harcayabilirsiniz.
 

Erzurum Uçak Bileti

Erzurum Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Erzurum ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Erzurum Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Erzurum Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.