Uçak Bileti
   Eskişehir Uçak Bileti  


Günün Her Saati Yaşayan Şehir: Eskişehir!
Öğrenci kenti dediğimiz anda hangi şehirden bahsettiğimizi tahmin edebiliyorsunuzdur. Bugün halk arasında bu tabirle anılan, bünyesinde Osmangazi ve Anadolu Üniversitelerini bulunduran Eskişehir, ülkemizin en kabalık yirmi beşinci ilidir. Ortasından geçen Porsuk Çayı ile hafızalara kazınan bu şehir günümüze kadar farklı uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Medeniyet timsali şehirlerden biri olarak günün 24 saati yaşayan, hayatın bir an bile durmadığı bir şehir olan Eskişehir; hareketliğini, canlılığı, sevimli mekanları, kültür-sanat etkinliklerini ve farklılığı seviyorsanız seyahat planlarınız arasında yerini almalıdır.

Anadolu’nun en modern şehirlerinden biri olan, her an yapabileceğiniz özel bir aktivite bulabileceğiniz bu şehri Ekonomikuçuş hizmetlerinden yararlanarak Eskişehir uçak bileti alarak en kısa sürede görmelisiniz.

Eskişehir’de Görülmesi Gereken Yerler
Eskişehir’de tarihi doku söz konusu olduğunda herkesin aklına ilk gelen yer Odunpazarı olacaktır. 19.yy mimarisinin en güzel örneklerini görme şansı tanıyan Odunpazarı, Osmanlı Dönemi’nden kalma evleri ile dikkatleri çekiyor. Tam anlamıyla bir huzur ortamı oluşan Odunpazarı; cumbalı evleri, dar ve sevimli sokakları, sıcakkanlı halkı ile ziyaretçilerini kendisine çekiyor.

Eski bir Osmanlı yerleşkesi olan Odunpazarı, birçok camii ve türbeye yer vermektedir. Kurşunlu Külliyesi’nde gerçekleştirilen Ramazan etkinlikleriyle misafirlerinin damağında hoş bir tat bırakan Odunpazarı, Şelali Parkı ile de beğeni kazanıyor.

Eskişehir işlenebilen Lületaşı ile meşhurdur. Ülkemizde sadece bu şehirde çıkan Lületaşı ile yapılan birbirinden güzel eserler sevdiklerinize Eskişehir’den alabileceğiniz en iyi hediye seçenekleri olabilir. Lületaşı Müzesi’nde de en güzel Lületaşı örneklerini görebilirsiniz. Yine burada Çağdaş Cam Sanatları Müzesi’ni ve Altıhan El Sanatları Çarşısı’nı mutlaka gezmenizi öneriyoruz.

Tam anlamıyla bir tabloyu andıran Porsuk Çayı kıyıları keyifli zamanlar geçirmenize olanak sağlayacak noktalardan biridir. Heykellerin süslediği caddeler, kahkahaların eksik olmadığı mekanlar, eğlenceli aktiveler, köprüler derken, Porsuk Çayı’nda bir tekne gezintisine ne dersiniz?

Eskişehir’e gelip de Devrim Arabası’nı görmeden dönmek olmaz. Eskişehir Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi AŞ (TÜLOMSAŞ)’ın bahçesinde sergilenen ilk yerli Türk arabasını ücretsiz olarak görebilirsiniz. Hatta biraz şanslıysanız Devrim Arabası’nı Eskişehir’de çalışır durumda görmeniz bile mümkün olabilir.

Eskişehir’de Ne Yemeli?
Eskişehir yemek seçenekleri açısında oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Öğrenci şehri olarak nitelendirilmesi de hem ekonomik hem de farklı yemek seçeneklerini oluşmasına olanak sağlıyor. Tabi merak ettiğiniz geleneksel bir tatsa, tercihiniz çiğ börek ve balaban kebabından yana olmalıdır. Bu muhteşem iki lezzet uzun süre aklınızdan çıkmayacak diyebiliriz. Ekonomikuçuş ayrıcalığıyla Eskişehir uçak bileti almak için sadece bir kez çiğ börek tatmış olmanız bile yeterli olabilir. Tatar kültürünün de kendisini hissettirdiği bu şehirde birbirinden lezzetli tatar yemeklerini tadabilir, kusursuz bir seyahat için Eskişehir’i seçebilirsiniz.
 

Eskişehir Uçak Bileti

Eskişehir Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Eskişehir ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Eskişehir Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Eskişehir Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.