Uçak Bileti
   Etiyopya Uçak Bileti  


Etiyopya Gezisi Ve Uçak Bileti
Etiyopya Afrika’nın en önemli ülkelerinden biridir. Gelişmişlik seviyesi olarak diğer Afrika ülkelerinin en iyilerinden diyebiliriz. Başkenti Addis olan bu ülke dini açıdan hem Hristiyanların hem de Müslümanların beraberce sorunsuz yaşadığı nadir ve ilgi çeken ülkelerden.

90 milyon nüfusu ile büyük bir ülke olan Etiyopya yeşil alanlar ve ekvatoral ikliminin getirdiği elverişli imkanlara sahip. İlginç özelliklerden biri de hala daha çadır kültürünün hakimiyeti. Gözlemsel ve araştırmacı bir gezi isteğinde olan gezginciler Ekonomikuçuş.com sitemizi ziyaret edip hemen istediği firmanın Etiyopya uçak biletini satın alabilirler.

Addis Abada
Tomaco burada kahvenin en doğru adresidir. Bugün Starbucks  dahil birçok kahve satıcısı kahve tohumunu buradan temin eder. St. George Katedrali burada gidilmesi gereken bir diğer yerler arasında.

Laibela
Laibela denince il akla gelen St. George Kilisesi tek parça bir taştan yontularak yapılmış. Monolitik türünün tek örneği. Çok eski tarihi olduğu için kilise yaşı bilinemiyor.

Gondar
Komşu ülke olan Sudan’a en yakın yerleşim yeri. En dikkat çekici yapısı Fasil Ghebbi 6 kaleden oluşan bir bina kompleksidir. Şehirde yaklaşık 40 kilise var.

Bahir Dar
Bu şehir yeşilin en güzel tonlarını sergileyen bir yer. Dünya’nın en uzun nehri olan Nil kollarından biri Mavi Nil bu şehri daha da güzelleştiriyor.

Etiyopya’da Ne Yemeli
İnjera isimli krepleri büyük metal yuvarlak bir kap içinde sunulur ve herkes elle bu yemeği yerler. Bu krep üzeri çeşitli sebze ve meyvelerle süsleniyor. Ortaya da bir et yemeği konuluyor. Tabi eğer oruç yemeği değilse. Akşamları Tej adı verilen ballı şarap, öğlenleri el yapımı bira ya da maden sodası içilir.

Aslında herkesin aklına Etiyopya deyince açlık, kıtlık ve yardıma ihtiyaç duyan muhtaç insanlar geliyor maalesef. Fakat bu manzaralar birkaç bölgede hala devam etse de genel olarak bu algıdan arınmış durumda.

Ülkeyi ziyaret ettiğinizde safariye katılabilir, mütevazi ve her şeye rağmen gülen insanların yüzlerini görün. Şöhretinin tek sebebi açlık değil aynı zamanda o eşsiz kahvesi yadsınamaz. Etiyopya uçak biletinizi Ekonomikuçuş.com adlı sitemizden hızlı ve güvenli şekilde almak için vakit kaybetmemelisiniz.
 

Etiyopya Uçak Bileti

Etiyopya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Etiyopya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Etiyopya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Etiyopya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.