Uçak Bileti
   Fas Uçak Bileti  


Fas… Büyülü Bir Coğrafya!
Kuzey Afrika’nın gizemli ülkesi Fas’ta biraz nefes almaya ne dersiniz? Fas uçak bileti işlemlerinizi gerçekleştirin ve bir an önce kendinizi büyülü coğrafyanın ülkesi Fas’a atın. Genel olarak Akdeniz ve Çöl iklimlerinin hakim olduğu bu ülke dört bir yanıyla fotoğrafçılar için eşsiz fonlar yaratır. Görsel açıdan etkileyici güzelliklere sahip, özellikle gün batımının muhteşem görüldüğü Fas’ta kısa sürede olsa bulunmalı, büyülü topraklara sahip olan bu ülkeyi keşfe çıkmalısınız.

Fas’ta Ne Yapılır?
Fas’ın birbirinden görkemli ve güzel şehirleri vardır, bunların başında Fes gelir. Kazablanka, Marakeş, Meknes ve Rabat bu şehirlerden sadece bazıladır. Resmi dilin Arapça olduğu bu ülkede Fransızca da ağırlıklı olarak kullanılan bir dildir. İngilizce bilginizle değil, Arapça ya da Fransızca bilginizle ilerleyebileceğiniz bu ülkede başkent Rabat’tır.

Başkent olmaya yakışan bir şehir olan Rabat tarihi eserlerle doludur diyebiliriz. Önemli turizm kentlerinden biri olan Rabat’ta müze gezileri yapabilir, Kasbah adı verilen bölgede deniz manzarasının tadını çıkarabilir, huzurlu bir sokak gezintisi gerçekleştirebilirsiniz.

Rabat tiyatroları ile de dikkat çeken bir şehir Theatre Mohammed V adlı tiyatro salonunda birçok yeni oyuna giriş yapabilir, sanatseverlerle bir araya gelebilirsiniz. Kültür ve sanat alanında doyurucu bir şehir olan Rabat, hareketli bir gece hayatına da sahiptir. Modern eğlence mekânlarında dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.

Fas’ın ilgi çeken şehirlerinden biri de Tanrının Ülkesi anlamına gelen Marakeş’tir. Dünyanın en büyük ikinci camisi Hassan II burada bulunur. Hasan II’yi mutlaka ziyaret etmeli, Anıtsal Koutoubia Camii’ni görmeden oradan ayrılmamalısınız. Majorelle Bahçeleri’ni mutlaka görmeli, eski şehrin merkezi Medine’yi ziyaret etmelisiniz.

Marakeş, Atlantik Okyanusu sahiline yakın bir şehirdir. Atlas Dağları ve sahil manzarası bir araya geldiğinde tablo gibi görüntüler ortaya çıkar. Görülmesi gereken bir diğer şehir de Kazablanka’dır. Ülkenin en Avrupai kenti olan Kazablanka birçok unutulmaz filme ev sahipliği yapmıştır.

Fas’ta Ne Yenir?
Fas’ın en meşhur yemeklerinden biri Tanjin Kebabı’dır. Tanjin kebabının tadını bakmadan Fas’tan ayrılmamalı, aynı zamanda yine geleneksel tatlardan biri olan Nane çayını denemelisiniz.

Fas’a Nasıl Gidilir?
Ülkemizden İstanbul’dan direk olarak Fas uçuşları bulunuyor. Havayolu şirketlerinin Fas uçak bileti fiyatlarını Ekonomikuçuş aracılığıyla görebilir, uygun bilet seçimini gerçekleştirerek Fas seyahatiniz için ilk adımı atabilirsiniz.
 

Fas Uçak Bileti

Fas Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Fas ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Fas Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Fas Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.