Uçak Bileti
   Fildişi Sahili Uçak Bileti  


Fildişi Sahili Tatili Ve Uçak Bileti
Batı Afrika’da yer alan ülke 18 milyon nüfusa sahiptir. Kakao üretiminde dünya lideri olan Fil dişi sahilleri diğer önemli ürünleri kahve, kauçuk, petrol, ton balığı ve ananastır. Ekonomisi tarıma dayalı ve bunun yanında madencilik ve ormancılık da geçim kaynaklarındandır.

Fildişi sahili uçak bileti Ekonomikuçuş.com sitemizde her uçuş firması tarafından satılıyor. Sizde bu ülkeyi gezmek ve görmek istiyorsanız sitemiz her daim hizmetinizdedir. Bu ülkenin başkenti Yamoussoukrro’ dur. Sizlerde hem denizin kokusu ve tadını almak hem de sıra dışı bir tatil yapmak isteyenlerdenseniz sitemize girerek hemen Fildişi sahili uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Abican
Eski başkenti olan Abican ya da Abidjan Fildişi sahilinin en büyük kentidir. Ülkenin adeta Paris’i sayılan şehir eski başkentti. Birçok alt etnik kültürü barındıran şehir çekiciliğinin de etkisi ile kozmopolit bir nüfus yapısına sahip olmuş. Bu özellikleri yerinde görmeye ne dersiniz?

Bu şehri gezdiğinizde çok fakirler ile çok zenginleri aynı anda görebileceksiniz. Ayrıca Lagoon gölü görmeye değer ve yüksek binaları ile dikkat çekmektedir. Farklı müzeleri bulunan şehir çamaşırcı mahallesi ve Banco milli parkı ile turistlerin ilgilerini çeker.

Fildişi Sahili’nde Ne Yemeli
Ülkede Fransız, İtalyan, Lübnan ve Vietnam yemekleri sunan birçok restoran var ve her geçen gün sayısı artıyor. Baharatlı Afrika yemeklerinin en güzellerli Abican’ın Treichville semtinde. Kedjenou isimli milli yemekleri değişik sebzelerle pişirilen tavuk, muz yaprakları ile sarılır. N’vouufou diye bilinen ilginç isimli ulusal yemekleri ise ezilmiş muz veya tatlı patates hurma yağı ile karıştırılır ve patlıcanlı sosla servis edilir. Bu eşsiz milli yemekleri yerinde tatmak en güzeli diyorsanız gezi tercihinizi Fildişi Sahiline yapın.

Ulusal içeceklerinden biri de Bangai yerel bir hurma şarabıdır.

Ne Zaman Gidilir.
Fildişi sahiline gidecekseniz size tavsiyemiz yüksek sıcaklıklardan etkilenmemek için uygun zaman Haziran- Ekim arası dönemdir. 

Görülmesi Gereken Yerleri
St.Paul Katedrali, ulusal müze, Ivoire Oteli, Güzel Sanatlar Müzesi, La Pyramide, Cocody Pazarı, Plateau Pazarı, Treichville Marketi ve benzeri.

Marjinal bir gezi ve anılar için Ekonomikuçuş.com sitemize girerek hemen Fildişi Sahili uçak biletinizi satın alabilirsiniz.
 

Fildişi Sahili Uçak Bileti

Fildişi Sahili Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Fildişi Sahili ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Fildişi Sahili Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Fildişi Sahili Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.