Uçak Bileti
   Fransa Uçak Bileti  


Fransa’nın En güzel Gezi Yerleri
Şarabın, peynirin ve deniz ürünlerinin ilk akla gelen ülkesi olan Fransa, gezilmesi gereken en güzel yerlerden biridir. Tüm dünyanın ilgisini toplayan bir ülke olan Fransa, aşkın doğduğu yerdir. Özellikle Fransa’nın başkenti olan ve her evli çiftin balayını geçirmek istediği Paris dünya gözü ile kesinlikle görülmelidir. Fransa’ya macera dolu bir yolculuğa hazırsanız ilk olarak Ekonomikuçuş’a göz atarak dilediğiniz hava yolu şirketinden en uygun fiyatlı Fransa uçak bileti almalı ve bavullarınızı hazırlamaya başlamalısınız.

Paris’te Gezilecek Yerler
Paris, gezi konusunda en çok seçeneğe sahip olan kentler arasında yer alır. Bu yüzden bu şehri hakkıyla gezmek için buraya kesinlikle en az 1 haftanızı ayırmalısınız. Paris’te kaldığınız sürece pek çok müze, sanat galerisi ve ünlü yapı ile karşılaşmanız olağan.

Eyfel Kulesi: Paris denilince akla ilk gelen yer olan Eyfel Kulesi, 1887-1889 yılları arasında Gustave Eiffel tarafından inşa edilmiştir ve 324 m uzunlundadır.

Louvre Müzesi: Paris’te gezilecek yerlerin en başında yer alan bu müze’de Orta Çağ’dan kalma eserleri görebilirsiniz.

Notre Dame Katedrali: Roma Katolik Kiliselerinden biri olan Notre Dame Katedrali 12. Yüzyılda yapılmaya başlanmış fakat ancak 14.yüzyılda tamamlanabilmiştir. Gotik mimarisinin en önemli yapılarından biridir.

Zafer Takı: Napoleon’un emri ile 1806 yılında inşasına başlanmıştır. Paris’e simge olan yapılardandır.

Sacre Coeur Kilisesi: Roma Katolik kilisesi ve küçük bazilikası oaln Sacre Coeur, Montmartre Tepesi’nde inşa edilmiştir. İnşasına 1875 yılında başlanan bu kilise 1914 yılında bitirilmiştir.

Şanzalize: Dünyanın en ünlü caddelerinden biri olan Şanzalize 2 kilometre 70 metre uzunluğundadır. Paris’te hem gezmek hem de bir yanda alışveriş yapmak isteyenlerin kesinlikle gidip görmesi gereken bir yer.

Versay Sarayı: Paris şehir merkezinden biraz uzakta kalan Versay Sarayı, ülkedeki en önemli tarihi yapılardan biridir.

Disneyland: Paris denilince akla gelen ilk yerlerden biri olan Disneyland, şehrin 32 km uzağında yer alır.
Bu saydığımız yapıların yanı sıra Paris’e gittiğinizde Concorde Meydanı, Galeries Lafeyette, Orsay Müzesi, Les Invalides, Centre Pompidou, Palais Garnier, Palais Royal, Grand Palais ve Pont Neuf gibi yerlere de gitmeyi unutmamalısınız. Beklentilerinizi karşılayacak olan bir tatile çıkmak için hemen Ekonomikuçuş’tan en uygun fiyatlara Fransa uçak bileti satın almalısınız.
 

Fransa Uçak Bileti

Fransa Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Fransa ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Fransa Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Fransa Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.