Uçak Bileti

   Fukuoka Uçak Bileti

 


Fukuoka
Japonya’nın Kyüshü Adası’nda yer alan Fukuoka ülke tarihinde önemli bir yere sahip. 1274 ila 1281 yılları arasında Moğollar’ın Japonya’ya düzenlediği seferlerin iniş noktası olmasıyla da ünlü olan bu kent spor takımlarıyla da dünya genelinde ün yaptı. Özellikle yüksek bir başarı grafiği sergileyen futbol ve beyzbol takımları çok sayıda taraftara sahip.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
7 farklı bölgeye ayrılan Fukuoka uçak biletleri ucuz olduğundan turistlerin de sıklıkla tercih ettiği şehirler arasında bulunuyor. Gayet ekonomik olan Fukuoka uçak bileti fiyatı avantajlarından istifade ederek hem bu mühim kenti hem de Japonya’yı gezmek mümkün. 340 bin kilometrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olan kent 1 buçuk milyona yakın kişiye ev sahipliği yapıyor.

Ulaşım
Fukuoka’yı ziyaret eden turistler için yılın her ayında kent turları düzenleniyor. Böylece zamanı çok daha iyi değerlendirmek mümkün olabiliyor. Kentin bu kadar turist çekmesinin nedenlerinden biri de Fukuoka Havalimanı’nın 48 farklı şehre direk uçuş imkanını sunması… Havalimanından haftada 525 uçak yurt dışına, 2 bin 200’e yakın uçak da yurt içine havalanıyor.

Fukuoka Uçak Bileti

Fukuoka Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Fukuoka ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Fukuoka Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Fukuoka Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.