Uçak Bileti
   Gaziantep Uçak Bileti  


Gaziantep Uçak Bileti
Medeniyetlerin buluşma noktası olan Gaziantep, tarihi ve kültürel yapısıyla ülkemizin en önemli şehirlerinden birisi. Aynı zamanda esnaf kültürünün bozulmadan devam ettirildiği en özel şehir. Bakırcısından kumaşçısına, kahvecisinden kebapçına tüm esnaflar, kültürlerine sahip çıkmaya devam ediyor. Kimilerinin ünü, şehirleri bile aşmış. Her biri mesleğini babasından almış, kimileri unutulmuş ama yinede Antep çarşısındaki varlıklarını sürdürüyorlar. Bu yüzden Gaziantep insanı, yöresi, tarihi ve doğasıyla çok sıcak bir memleket. Antep’i tanımak için Ekonomikuçuş farkıyla bir Gaziantep uçak bileti almak ne kadar zor olabilir? Kesinlikle zor değil ve buna değer.

Gaziantep’te Gezilmesi Gereken Yerler
Gaziantep’te anıt mezarlar, bedestenler, hamamlar, antik kentler, camiler, hanlar, kiliseler, havra, kaleler, müzeler, türbeler, yaylalar, geleneksel Antep evleri, kasteller, mesire alanları ve hayvanat bahçesi olmak üzere gezilebilecek birçok ünlü yer bulunuyor. Özellikle Gaziantep kalesi, kasteller ve çeşmeler mutlaka görülmeli. Bunun dışında Zeugma mozaik müzesi de gezilip görülmesi gerekenler listenizde olmalı.

Kazı ve restorasyon çalışmalarının devam ettirilmesiyle Gaziantep sürekli gelişip büyüyor. Ekonomiye ciddi katkılarda bulunan Antep, iş yoğunluğu olan bir şehir. Bu yüzden lüks oteller ve şık mekanları da görmek mümkün.

Gaziantep Mutfağı
Çok zengin bir mutfağa sahip olan Gaziantep, yöresel tatlarıyla ün salmış. Akla ilk gelenler Antep baklavası, lahmacun, kebap ve Antep fıstığı. Yol boyunca görülen fıstık tarlaları görenleri etkiliyor. Damak lezzetlerine düşkünler için Gaziantep tam anlamı ile bir lezzet cenneti sayılabilir. Antep’in ünlü yemeklerini şöyle sıralayabiliriz; beyran çorbası, 150 çeşit kebap, baklava ve lahmacun. Özellikle kebapların dillere destan olduğunu söylemek gerek. Kebapların lezzetli olması için hayvanların yediklerinden içtiklerine kadar her şeye dikkat ediliyor. Doğal ortamlarda yetişen büyük ve küçükbaş hayvanlardan yapılan et seçimleri, Antep kebaplarının bu kadar lezzetli oluşunun sırrı.

Her köşe başında bir lokanta ya da restorana rastlanılabilir Gaziantep’te. Mekanlar konusunda bilmeniz gereken de şu; kebap yemek için İmam Çağdaş’a, baklava yemek için ise Güllüoğlu’na gitmelisiniz. Gaziantep’i ziyaret edenler bu lezzetleri mutlaka tatmalı.

Gaziantep’e geldiğinizde hem gönlünüzü hem de gözünüzü doyurabilirsiniz. Ekonomikuçuş internet sitesini kullanarak, Gaziantep uçak bileti alabilir ve unutulmaz bir geziyi hatıralarınıza katabilirsiniz.
 

Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Gaziantep ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Gaziantep Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Gaziantep Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.