Uçak Bileti
   Güney Afrika Uçak Bileti  


Güney Afrika Tatili Ve Uçak Bileti
Güney Afrika tatili ilginç ve herkesten farklı bir tatil geçirme isteği olan kişilerin tercih edeceği bir tür şüphesiz ki. Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülke bir yarımada konumundadır.
Bu ülke isminden anlaşıldığı gibi Afrika’nın en güney ucunda yer almakta. Bir tarafında Atlas bir tarafında Hint Okyanusu bulunan ülke çekiciliği ile göz kamaştırıyor.

1990 sonrasında yönetimde yaşanılan değişiklik sonucunda turizm daha da gelişmiştir. Buraya gelenlerin %90 tatil amaçlı, küçük bir bölüm de iş seyahati nedeni ile Güney Afrika Cumhuriyeti’ni ziyaret ediyor. Ülkenin 3 ayrı başkentinin bulunması da ayrı bir ilgi çekici özelliği. Yürütme başkenti Proteria, yargı başkenti Bloemfontein, yasama başkenti ise Cape Town.

Bu sayılan 3 başkent dışında ülkenin en önemli şehirleri olan Durban, Sun City, Johannesburg giden kişilere mutlaka görmesi için tavsiye edebileceklerimiz arasında. Bu şehirleri görmek isteyenler Güney Afrika uçak biletini Ekonomikuçuş.com isimli sitemize girerek istediğiniz firma seçme şansıyla satın alabilirsiniz.

Yapılması Gerekenler
Dünyadaki altın üretiminin önemli bir oranının yapıldığı bu ülke aynı zamanda şarapları ile de oldukça meşhurdur. Buraya giderseniz şaraplarından mutlaka deneyin. Safari turları ve doğa parkları gezintisi kesinlikle yapmanızı öneririz. Bir uyarı da fazla gösterişli ve pahalı kıyafet ve takılar ile dışarı çıkmayın. Çünkü ülkede suç oranı baya yüksek izliyor.

Ne Zaman Gidilir
Güney Afrika’ya yılın her dönemi gidebilirsiniz. Eğer tabi hayatı gözlemlemek niyetinde iseniz kış mevsimini tavsiye ederiz. Yaz aylarında da festivaller bol olur. Bilginize.

Ne Yenir
Ortalama 3000 Türk nüfusunun yaşam sürdürdüğü ülkenin farklı yerel lezzetleri var. Kırsal alanlarında tahıl ezmesi, yulaf ve mısır gibi gıdaların çorbası kahvaltıda tüketilirken kent merkezlerinde tahıl gevreği yenir, portakal suyu, çay veya kahve içilir. Genel de akşam yemekleri şehirlerde ne önem verilen öğündür. Kesinlikle bir et yemeği ile başlanır. Yanında da 2 farklı çeşitte sebze tüketilir. Bunlar patates, soğan, fasulye ya da mısır olabilir.

Milk tart ve Dumpling gibi hafif tatlılara düşkün olan ülke tropikal meyvelerce zengin bir konuma sahip olduğundan halk genelde meyve yemeyi tercih eder. Enteresan olarak özel günlerinde timsah eti ve deve kuşu eti yerler.

Güney Afrika uçak biletini Ekonomikuçuş.com isimli sitemize girerek istediğiniz uçak firmasından satın alıp muhteşem tatilinize ilk adımı atabilirsiniz
 

Güney Afrika Uçak Bileti

Güney Afrika Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Güney Afrika ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Güney Afrika Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Güney Afrika Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.