Uçak Bileti
   Gürcistan Uçak Bileti  


Gürcistan
Gürcistan, güneybatı Asya’nın Karadeniz kıyılarında yer alır.  Ülke Acarya, Abhazya ve Güney Osetya olmak üzere 3 özerk bölgeye ayrılmıştır. Başkenti Tiflis’tir. Ekonomisi tarıma ve sanayi ye dayalı olan Gürcistan’da toprak, ekime elverişli olmadığı gibi işlenmesi de zordur. Şekerpancarı, tütün, çay ve turunçgiller başlıca ekonomi kaynağıdır. Doğası ve deniziyle doğal güzellikler sunan Gürcistan, kolay seyahat edilebilecek bir ülke. Vize uygulamalarının olmadığı ülkeyi ziyaret etmek isterseniz sadece pasaport ve Gürcistan uçak bileti yeterli.

Gürcistan’a Ne Zaman Gidilir?
Karasal ve genellikle de ılıman iklimin hakim olduğu Gürcistan’da kışlar soğuk, yazlar ise çok sıcaktır. Bu yüzden Gürcistan’a gidilebilecek en iyi zaman ilkbahar ve sonbahar ayları olabilir. nisan, Mayıs, Haziran, Eylül ve Ekim aylarında Gürcistan çok rahat yaşanılabilecek bir yer.

Gürcistan’da Gezilecek Yerler
Gorgasalis Meydanı, Metekhi köprüsü, Metekhi kilisesi, abanotubani semti, ST George Ermeni katedrali, Fortress Kalesi, ST Nicolas kilisesi, Kartin Deta- Gürcistan2ın anası heykeli, özgürlük meydanı, güzel sanatlar müzesi, Rustevali Gamziri, Gürcistan müzesi, parlamento binası, Kashveti kilisesi, Rustavelli milli tiyatrosu, paliashvili operası, javakhishvili Tiflis devlet üniversitesi, Mtatsminda eğlence parkı, Tiflis hayvanat bahçesi, Marjanishvili caddesi, Sameba katedrali, Georgian National museum, Aerial Cable Car, barış köprüsü, Jvari manastırı ve Samtavro, Gürcistan’ın gezilmesi gereken yerleri. Bu liste daha uzayıp gidebilir çünkü Gürcistan, tarihi inanılmaz bir ülke ve dolayısıyla da görülmesi gereken birçok yapı ve anıt bulunuyor. Hepsini gezmek günler alabilir.

Gürcistan Mutfağı
Gürcistan mutfağı, coğrafi konumunda dolayı Avrupa ve Ortadoğu mutfaklarından izler taşır. Sasivi, Hacapuri, cakapuli, hingali, balık çeşitleri ve soğuk salata, Gürcistan mutfağının vazgeçilmez geleneksel lezzetleridir. Et ve sebze yemeklerini ağırlıklı olarak tüketilir. Ayrıca Gürcistan Muzukani ve Kindzmarauli adını taşıyan iki şarap çeşidiyle dünyaya ün salmıştır. Arkeolojik kazılara göre Gürcistan, şarabın en eski ülkesidir. En önemli şarap bölgesi Kakheti’dir.

Gürcistan’da gezilip görülmesi gereken çok yer ve tarihi yapıt bulunuyor. Gürcistan seyahati hayatınızın unutulmaz tatillerinden biri olabilir. Gürcistan uçak bileti ve ülke hakkında bilgi edinmek için Ekonomikuçuş’tan faydalanabilirsiniz.
 

Gürcistan Uçak Bileti

Gürcistan Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Gürcistan ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Gürcistan Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Gürcistan Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.