Uçak Bileti
   Halifax Uçak Bileti  


Halifax
Yeni İskoçya’ nın başkenti Kanada’nın eyaleti olan Halifax 1996 yılında kuruldu. Atlatis okyanusunun kıyısında bulunan bu kent okyanusun iklimsel etkilerinden de oldukça etkileniyor.

Gezilip Görülmesi Gereken Yerler
Doğu Kanada’nın ekonomi merkezi olarak anılan Halifax kentinde etnik tarihi yansıtan birçok müze bulunuyor. Atlantis Denizcilik Müzesi, Nova Scotia kültür müzesi bunlardan bir kaçıdır. Bunun dışında ulusal tarihinin en iyi göstergesi olan Citadel Tepesi de Halifax da yer alır.
Halifax da yer alan en yüksek bina ise 322 metre yüksekliğindeki Fenwick Kulesidir. Fenwick Kulesini 296 metre yükseklikle Barrington kulesi ve ardından 259 metre yükseklikle Cogswell kulesi takip ediyor. Kültürel yönden oldukça zengin olan kentte gezi alanı olarak Viktoria parkı,Shubie Parkı, Long Lake İl Parkı yer alır. Halfax sanat galerileri, tiyatro binaları, müzeleri ile oldukça ilgi çekici bir şehirdir. Argyle caddesi birçok restoran, bar ve müzikli mekânlara ev sahipliği yapan caddesidir.

Ulaşım
Halifax Stanfıeld havaalanı için Halifax uçak bileti rezervasyonunuzu Ekonomik uçuş'tan yaparak güvenli seyahatin keyfini sürebilirsiniz. Halifax uçak bileti ile seyahatini sonunda varacağınız Halifax Stanfıleld havaalanı tam hizmetli bir havaalanıdır. Alışverişten,çocuk oyun parklarına kadar her şey mevcut olup güvenlik üst düzeydedir. Haifax uçak bileti fiyatı için Ekonomik uçuş'tan bilgi alabilirsiniz.
Halifax Uçak Bileti

Halifax Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Halifax ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Halifax Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Halifax Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.