Uçak Bileti

   Hanoi Uçak Bileti

 


Hanoi
1954 ile 1976 yılları arasında Kuzey Vietnam’a başkentlik yapan Hanoi kenti şuanda Vietnam Sosyalist Cumhuriyetine başkentlik yapıyor. Subtropikal bir iklime sahip olan kent genel olarak nemli ve de sıcaktır.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentte görülmesi gereken önemli yerler arasında Eski Şehir Bölgesi, Hoan Kiem Gölü, Old Quarter, Opera Tarih Müzesi, Bağımsızlık Müzesi, Dong Da Bölgesi, Fransız Bölgesi, Vietnam Güzel Sanatlar Müzesi, Edebiyat Tapınağı, Red nehri, Vietnam Askeri Tarih Müzesi, Başkanlık Sarayı yer alıyor. Bunların dışında Tek Sütunlu Pogada, Üç tapınak Bölgesi, Beyaz At Tapınağı, Vietnam Geleneksel Evleri, Hanoi Katedrali, Vietnam Etnoloji müzesi ve Su Kuklası Tiyatrosu da görülmesi gereken yerlerdendir.

Ulaşım
Hanoi kentine havayolu ulaşımında Noi Bai Uluslar arası Havaalanı kullanılıyor. Noi Bai Uluslar arası Havaalanı Vietnamın kuzeyinde yer alan en büyük havaalanı olma özelliğindedir. Ekonomikuçuş ile Hanoi uçak biletleri hakkında bilgi alabilir ve Hanoi uçak bilet fiyatları için işlem öncesi fiyatları inceleyebilirsiniz.

Hanoi Uçak Bileti

Hanoi Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Hanoi ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Hanoi Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Hanoi Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.