Uçak Bileti

   Hartum Uçak Bileti

 


Hartum
Sudan ülkesinin başkenti olan Hartum kenti ülkenin en büyük şehridir. Üç bitişik şehirden oluşan bu bölümde Nil Nehri bu kentleri (Bahri diğer adI ile kuzey Hartum ve Omdurman ) Nil Nehri birbirinden ayırırken köprüler ile ulaşım sağlanıyor. Kentin güney kısmında tropikal iklim hâkimken kuzey bölümünde çöl iklimi görülür.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentte gezilecek yerler arasından Camii Kebir, Arap Çarşısı, Sudan Ulusal Müzesi, Sudan Etnografya Müzesi, Başkanlık Sarayı, Morgan Aile Parkı, Nil Nehri üzerine kurulu köprüler ki bu köprüler Hindistan’dan getirtilmiş, Omdurman çarşısı ve Omdurman El-khalifa Müzesi sayılabilir.

Ulaşım
Hartum kentine havayolu ulaşımında Hartum Uluslar arası Havaalanı kullanılıyor. Hartum Uluslar arası Havaalanının diğer adları ise Civil Uluslararası Havaalanı ve Khartoum Uluslararası Havaalanıdır. Hartum Uluslararası Havaalanı ile şehir merkezi arasındaki mesafe farkı yaklaşık olarak kırk kilometredir. Hartum uçak bilet fiyatları hakkında bilgi almak için Ekonomikuçuş'tan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Ekonomikuçuş ile Hartum uçak biletleri rezervasyonunuzu da anında yaptırma imkânınız bulunuyor.

Hartum Uçak Bileti

Hartum Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Hartum ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Hartum Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Hartum Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.