Uçak Bileti
   Hatay Uçak Bileti  


Hatay Gezi Rehberi
Hatay, Türkiye’de her zaman kardeşlik ve birlik beraberliğin en yoğun olarak yaşandığı şehir olarak anılır. Ülkemizin kültür yelpazesi olmasının en önemli örneklerinden biri olarak gösterilir. Ana vatanımızın topraklarına 1939 yılında dahil olduğu için son göz ağrımız olarak sayılan Hatay, tarihi yapısı ve doğal güzellikleri açısından zenginlik taşıyan birçok unsuru bünyesinde barındırmasının yanı sıra aynı zamanda zengin ve lezzetli mutfağı ile birlikte de tüm seyahat tutkunları için paha biçilemez güzelliklere sahip şehirlerimiz arasındadır.

Çukurova Bölgesi'nin ortasından Türkiye, Suriye sınırı arasında sürekli olarak kendini geliştirmeye her geçen yıl devam eden Hatay, Antakya il merkezi olmak üzere bünyesinde Samandağ, İskenderun, Yayladağı, Reyhanlı, Dörtyol ve Kırıkhan gibi ilçeleri barındırdığından dolayı gezilip görülmesi gereken şehirlerdendir.

Eşsiz ve lezzetli mutfağında güzel bir hafta sonu yemek kültürünü tadabilmek için bile ufak bir kaçamak yapmak için gidilebilecek bir şehirdir. Siz de hafta sonunuzu sevdikleriniz ile birlikte bu güzide şehrimizde geçirmek için, Ekonomikuçuş internet sitesi üzerinden Hatay uçak bileti satın alıp, unutamayacağınız bir seyahat yaşayabilirsiniz.

Hatay’da Görülmesi Gereken Yerler
Hatay sınırları içinde gezip görmeniz gereken yerler il merkezi ve komşu ilçeler olarak ikiye ayrılmaktadır. Mesafelerin oldukça kısa olmasından dolayı hem il merkezi hem de komşu ilçeleri tek bir program dahilinde gerçekleştirebilirsiniz.

Hatay Arkeoloji Müzesi: Şehrin belki de en önemli ve görülmesi gereken turistik açıdan zengin olan değerlerinden birisidir. Hatay şehrine ait arkeolojik değeri olan parçaları sergileyen bu müzeye giriş için müze kartına sahip olmanız yeterlidir.

Ulu Camii: 16.yy dönemlerinde Selçuklu mimarisi tarzıyla yapılan bu camii, Hatay şehrinde inşa edilen ilk camii olarak bilinmektedir.

Bakras Kalesi: İskenderun’a doğru giderken Ötençay Köyü içinde bulunan bu kalıntıların il merkezine uzaklığı 33km olarak bilinmektedir. Ammuri Kralı Dakianus, ata binen eşinin kaza geçirerek attan düşüp ölmesinden sonra bu kaleyi inşa ettiği söyleniyor.

Uçakla Hatay’a Nasıl Gidilir?
2007 yılının Aralık ayından beri hizmet veren Hatay Havalimanı sayesinde uluslararası seyahat imkanı çerçevesinde dilediğiniz şekilde hızlı şekilde seyahat edebilirsiniz. Ekonomikuçuş firmasının avantajlarıyla Hatay uçak bileti satın alarak İstanbul’dan Hatay’a 1 saat 30 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilir ve bu görülmesi gereken, kültürel açıdan zengin şehirlerimizden birini ziyaret ederek hayatınızda keyifli anlar yaşayabilirsiniz.
 

Hatay Uçak Bileti

Hatay Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Hatay ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Hatay Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Hatay Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.