Uçak Bileti

   Ho Chi Minh Uçak Bileti

 


Ho Chi Minh
Ho Chi Minh kenti Vietnam’ın en kalabalık kentleri arasındadır. 1975 yıllarına kadar adı Saigon olan kent bu adı eski kuzey Vietnam Lideri olan Ho Chi Minh ‘den alır. Kentte tropikal bir iklim hâkimdir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Gezilebilecek önemli yerler arasında Yeşil İmparator Pagodası, Marisammman Tapınağı, Ho Chi Minh Şehir Müzesi, Savaş Kalıntıları Müzesi, Ho Chi Minh Şehir Postane Binası, Reunification Sarayı, Vietnam Tarih Müzesi, Merkez Camii, Ho Chi Minh Belediye Sarayı, Cu Chi Tünelleri ve Dai Nam Turist Parkı yer alıyor.

Ulaşım
Ho Chi Minh kentine havayolu ulaşımında Tan Son Nhat Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Havaalanının uzun adı ise Ho Chi Minh City Tan Son Nhat Uluslar arası havaalanıdır. Ekonomikuçuş ile Ho Chi Minh uçak bilet fiyatları ve Ho Chi Minh uçak biletleri hakkında bilgi almanız mümkün.

Ho Chi Minh Uçak Bileti

Ho Chi Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Ho Chi ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Ho Chi Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Ho Chi Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.