Uçak Bileti
   Hurgada Uçak Bileti  


Hurgada Uçak Bileti
Tam bir tatil kenti olan Hurgada, Kızıldeniz’in kıyısında yer alır. Mısır’ın Kızıldeniz isimli ilinin de merkezi olan Hurgada’da yaklaşık olarak 300 bin kişi yaşamını sürdürüyor. Bir turizm kenti olması nedeniyle özellikle yaz dönemlerinde kentin nüfusu gelen turistlerle beraber oldukça artıyor. Aslında bu kent 1900’lü yıllarda çok küçük bir balıkçı kasabasıydı. Mısır devletinin de katkıları ile kısa zamanda gelişti ve günümüzde modern bir kent görünümünü aldı. Dünyanın onlarca farklı kentinde Hurgada uçak biletleri satışa sunuluyor. Çünkü her yıl çok sayıda kişi deniz tatili yapmak için bu kentin yolunu tutuyor. Siz de ekonomik Hurgada uçak bileti fiyatları avantajlarından faydalanarak hem şehri gezebilir hem de Kızıldeniz’de yüzmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Ulaşım
Kent merkezinin 5 km güneydoğusunda yer alan Hurgada International Havalimanı Kahire Havaalanı’ndan sonra Mısır’ın en büyük ve en işlek ikinci havalimanıdır. Son yıllarda büyük bütçelerle yapılan yenileme çalışmaları ile havalimanı çok daha modern bir görünüm aldı. Havalimanında 4 bin metre uzunluğunda bir adet pist mevcut.

Hurgada Uçak Bileti

Hurgada Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Hurgada ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Hurgada Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Hurgada Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.