Uçak Bileti
   Japonya Uçak Bileti  


Japonya Gezi Rehberi
Uzak Doğu’nun en çok merak edilen ülkelerinden biri olan ve çalışkan insanı ile tanınan Japonya’da gezmek isteyen birinin bu tatil için en az bir haftasını ayırması gerekir. Doğal güzellikler ülkesi olan Japonya’da gezilecek yerler saymakla bitmez. Tarihin tozlu sayfalarına baktığınızda bir dönem kendini tüm dünyaya kapatan bir ülkenin bu süre de kendi içerisinde neler yaptığını geziniz sırasında görebilirsiniz. Başarma hırsının hep yüksek olduğu bu ada ülkesini hemen gezmek ve tüm güzelliklerini görmek için Ekonomikuçuş’u inceleyerek en uygun fiyatlara istediğiniz hava yolu şirketinden Japonya uçak bileti satın alabilirsiniz.

Teknolojinin anavatanı olan Japonya, ülkemize göre çok farklı kültür öğelerine sahip. İnsanları, yemekleri, yaşam tarzları ve bunların yanı sıra insanları çok farklı olan Japonya’ya ilk gittiğinizde insanlar arasındaki samimiyet ve saygı ilginizi çekecek. Milli değerlere olan saygıları ile çalışkanlıkları birleşince Japon halkından daha güçlüsünü bulmazsınız.

Japonya’da Gezilecek Yerler
Tokyo
Japonya’nın başkenti olan Tokyo’yu hakkıyla gezebilmek için buraya en az 2 gününüzü ayırmalısınız. Tokyo’da gezilecek yerlerin başında Shinjuku Gyoen National Garden, Meiji Jingu, Nezu Museum, Asakusa, Tokyo City View, Sensoji Temple, Yoyogi Park, Asakusa Culture Tourist Information Center, Edo-Tokyo Müzesi, Hama Rikyu Bahçeleri, Ueno Park, Odaiba ve Ulusal Bilim Müzesi gelir.

Kyoto
Yaklaşık 1000 yıl Japonya’ya başkentlik yapmış olan Kyoto, bu zaman içerisinde Japon sanatının, kültürünün ve dinin gelişmesine olanak sağlamıştır. Kyoto’ya gitmek ve buradaki festivallere katılabilmek için Nisan, Mayıs Haziran, Eylül ve Ekim ayları en uygun zamanlardır. Kyoto’yu ziyaret eden birinin Kyoto’nun merkezinde bulunan Kyoto İmparatorluk Sarayı, Gion Köşesi, Nijo Kalesini, Higashiyama bölgesinde bulunan ve merhamet tanrıçası heykeli ile ünlü olan Sanjusangendo Tapınağı’nı, Kiyomizu Tapınağı’nı ve Kinkakuji Tapınağı’nı mutlaka görmesi gerekir.

Japonya Yemek Kültürü
Türkler olarak mutfak kültürümüzde yağlı, bol tuzlu ve baharatlı yemeklere alıştığımız için Japon mutfağı bize çok iyi hissettirmeyebilir. Japonya ada ülkesi olması nedeniyle bu ülkede yemeklerde en çok göreceğiniz besinler balık ve pirinçtir. Pirinçten yapılan Japon içkisi olan Sake’nin ne yemeklerin içinden ne de masalardan eksik olmadığını geziniz sırasında göreceksiniz.

Her bir kültür öğesinde sizi çok şaşırtacak olan unutulmaz bir Japonya gezisine çıkmak için hemen Ekonomikuçuş’u inceleyebilir ve dilediğiniz hava yolu şirketinden en uygun fiyatlara Japonya uçak bileti satın alabilirsiniz.
 

Japonya Uçak Bileti

Japonya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Japonya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Japonya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Japonya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.