Uçak Bileti

   Kharkov Uçak Bileti

 


Kharkov
Ukrayna ülkesinin en büyük ikinci kenti olan Kharkov ayrıca ülkenin eğitim ve endüstri merkezidir. Kentin merkezide bulunan Özgürlük Meydanı Dünyanın en büyük on birinci, Avrupa’nın ise en büyük altıncı meydanıdır.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentte en önemli ve merkez olan Özgürlük Meydanı dışında gezilecek yerler arasında Kharkov Tarih Müzesi, Kharkov Hayvanat Bahçesi, Yunus Parkı, Uspensky Katedrali, Shevchenko Parkı, Pokrocsky Manastırı, Kharkov Sanat Müzesi, Horkoho Parkı ve Kharkov Soykırım Müzesi sayılabilir.

Ulaşım
Kharkov kentine hava ulaşımında Kharkov Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Şehrin merkezine oldukça yakın olan havaalanı kentin güney doğusunda yer alır. Sosyalist neo klasik tarzda inşa edilen havaalanı 1950 yıllarında faaliyette geçmiş. Ayrıca havaalanı 2012 yılında modern düzenlemeler yapılarak 2013 yılında tekrar faaliyette açıldı. Ekonomikuçuş ile Kharkov uçak biletleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ekonomikuçuş ayrıcalığı ile Kharkov uçak bilet fiyatları ile ilgili bilgilere de anında ulaşmanız mümkün.

Kharkov Uçak Bileti

KHarkov Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde KHarkov ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

KHarkov Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

KHarkov Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.