Uçak Bileti
   Kahire Uçak Bileti  


Kahire
Mısır’ın başkenti olan Kahire, Sadece Mısır’ın değil Afrika’nın da en büyük kentidir. Pek çok özel yönü ile bilinen Kahire 1300 senedir aynı bölgede yaşam alanı olarak kullanılıyor. Üstelik kentin ismi de bu süre zarfında hiç değişmedi. Şehrin büyük kısmı Nil Nehri’nin doğu yakasında bulunuyor. Bu nedenle kenti gezenler aynı zamanda Nil Nehri’ni de görme şansını elde etmiş oluyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Oldukça kalabalık olan Kahire’de 20 milyona yakın kişi yaşamını sürdürüyor. Şehrin önemli özelliklerinden biri de sadece Mısır’ın değil çevredeki diğer ülkelerin dahi ekonomi ve kültür merkezi haline gelmesidir. Kahire uçak biletleri pek çok ülkede satışa çıkıyor. Siz de bu ender özelliklerle donatılmış olan kenti görmek isterseniz uygun Kahire uçak bileti fiyatları avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Ulaşım
Şehir merkezinin 15 km kuzeydoğusunda yer alan Kahire International Havalimanı, ülkenin en kalabalık havalimanıdır. Aynı zamanda Afrika’nın da en büyük ikinci havalimanı özelliğine sahiptir. 1912 yılında hizmet vermeye başlayan havalimanı sadece sivil uçuşlar için kullanılıyor ve havalimanında 3 adet pist bulunuyor.

Kahire Uçak Bileti

Kahire Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kahire ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kahire Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kahire Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.