Uçak Bileti
   Kahramanmaraş Uçak Bileti  


Kahramanmaraş Güzellikleri ve Uçak Bileti
Eski adı Maraş olan ve Kurtuluş Savaşı sırasında göstermiş olduğu başarılı direnişi nedeni ile TBMM tarafından kente bir İstiklal Madalyası verilerek, adı Kahramanmaraş olarak değiştirildi. Anadolu’ nun merkezinde bulunan kent, Anadolu’ nun tüm medeniyetlerinden izler taşıyor. Tarihinin MS 300-400’lü yıllara kadar uzanmasıyla da pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.

Kentin kuruluşu Hititler tarafından yapılırken daha sonrasında Asur, Pers, Romalı, Bizanslı, Arap, Selçuklu, Memluklular, Dulkadiroğulları ve Osmanlılar tarafından kentte hakimiyet sürülmüştür. Bu neden ile tarihi açıdan çok zengin izlere sahip olan Kahramanmaraş’ ı gezmek için Ekonomikuçuş internet sitesi hizmetiyle Kahramanmaraş uçak bileti satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş’ ta Gezilecek Yerler
Tarihi Yapılar: Ulu Camii, Hatuniye Camii, İklime Hatun Mescidi, Taş Medrese, Taş Han, Çukur Hamamı, Şeyh Adil Çeşmesi, Ceyhan Köprüsü, Süleymaniye Köprü ve Çeşmesi, Eshab’ı Kehf (Afşin), Kahramanmaraş Kalesi, Andırın Geben Kalesi, Andırın Azgıt Kalesi, Andırın Haşhıt Kalesi, Çukurhisar Kalesi, Afşin Hurman Kalesi.

Yaylalar: Yavşan Yaylası, Başkonuş Yaylası.

Antik Kentler: Germenicia.

Müzeler: Kahramanmaraş Müzesi.

Kahramanmaraş Mutfağı
Kahramanmaraş Anadolu’ nun en kaliteli ve en zengin lezzet çeşitliliğine sahip olan mutfaklarından birisine sahiptir. Daracık sokakları içerisinde ağızda muhteşem lezzetler bırakacak tatları ile Kahramanmaraş muhteşem bir mutfağa sahiptir. Kahramanmaraş mutfağında tirşik çorbası, leğen çorbası, yavan köfte, acem pilavı, ekşili çorba, kısır köftesi, havuç dolması, Maraş pilavı, ekşili kebap, bazlama, etli böğründe, simit köftesi, nohut yahnisi, yaprak sarması, ekşili bamya, pıt pıt lapası, külbastı, somun arası kebap, domatesli Maraş kebabı gibi son derece zengin bir lezzet çeşitliliği bulunuyor.

Ayrıca Kahramanmaraş’ ta tatlılarda da farklı lezzetler öne çıkıyor. Dünyaca ünlü Maraş dondurması ile başlayan fıstık ezmesi, un sucuğu, bastık, gün pekmezi, pestil, samsa, hapısa, ilende, pestil sucuğu ve çullama ile devam eden muhteşem doğal tatlıları ile de Kahramanmaraş zengin bir mutfak sunuyor.

Kahramanmaraş’  Nasıl Gidilir
Kahramanmaraş Akdeniz bölgesinde bulunuyor olması ve Anadolu’ nun merkezi rolünde bulunması nedeni ile ulaşım açısından zengin alternatiflere sahiptir. Karayolu ve demiryolu ile ulaşımın bulunduğu Kahramanmaraş’ a havayolu ulaşımı da bulunuyor. Ekonomikuçuş imkanlarıyla dilediğiniz havayolu firmasının, dilediğiniz seferinden Kahramanmaraş uçak bileti alarak, kente konforlu şekilde ulaşabilirsiniz.
 

Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kahramanmaraş ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kahramanmaraş Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.