Uçak Bileti
   Kalküta Uçak Bileti  


Kalküta
Batı Bengal’in başkenti olan Kalküta Hindistan’ın önemli bir liman kentidir. Hugli Irmağının kıyısından 150metra kadar içerde kurulu bir yerleşim yeridir. Hugli Irmağının kıyıları bataklık olduğu için yerleşimde içerilere sokulmuştur. Kalküta kenti kokata, Calkutta gibi değişik adlandırmalar ile de anılıyor. İngiliz egemenliğinde olduğu sürede ülkenin başkenti Kalküta’ydı.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentin en önemli meydanı Dalhusi Meydanı olup Yazar Evi adı ile anılan yapı en dikkat çekenidir. İngiliz egemenliğinden kalma Victoria Anıtı ve William Kalesi yaklaşık olarak karşı karşıya bulunuyor. Ayrıca kentin Hindistan Müzesinde de zengin bir koleksiyonu bulunuyor.

Ulaşım
Kalküta havayolu ulaşımın da Netaji Subbas Chandra Bose Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Şehir merkezine yaklaşık olarak 17 kilometre uzaklıkta yer alan havaalanında iki pist bulunmakta. Kalküta uçak bilet fiyatı hakkında bilgi almak ve Kalküta uçak bileti rezervasyonu yaptırmak için Ekonomik uçuş'tan yararlanabilirsiniz.
Hindistan(Kalküta) Uçak Bileti

Kalküta Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kalküta ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kalküta Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kalküta Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.