Uçak Bileti
   Kamerun Uçak Bileti  


Afrika’ da Bir Ülke Kamerun
Afrika kıtasının Ortabatı bölgesinde yer alan Kamerun, Atlas Okyanusu’na 402 km’lik bir sahil şeridine sahip. Doğal alanları ve bitki örtüsü sebebiyle küçük Afrika olarak adlandırılan Kamerun, sıcak yağmur mevsimleriyle dikkat çekiyor. Tropikal iklimi ile yıl boyu sıcak bir havaya sahip olan bu ülkeye yolculuk için Ekonomikuçuş’tan bir Kamerun uçak bileti alabilir ve özellikle kış aylarından kaçarak bu ülkeye güzel bir ziyaret yapabilirsiniz.

Kamerun’ da Tatil Nasıl Değerlendirilir?
Kribi
Kamerun’ un turistik bir şehri olan Kribi tatiliçin oldukça hoş bir şehir. Doğrudan Atlantik Okyanusu’na akan harika şelaleri, eşsiz manzarası ile sahilde uzun yürüyüşler yapabilir ve uygun fiyatlı motellerde gayet keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yine bu bölgede yer alan Plage de Grand Batanga (Grand Batanga plajı) kilometrelerce uzunluktaki sahiliyle eşsiz bir manzaraya sahip.
Kribi’deki balıkçı tekneleri, uzun sahiller ve güzel manzara fotoğraf çekmeyi sevenler için harika bir fırsat.

Limbes
Yaban hayata ilgi duyanlar ve çocuklu aileler için gayet müsait olan bu bölge yeşil alanı ve hayvanat bahçesiyle meşhur. Nesli tükenmekte olan hayvanları bulabileceğiniz harika bir hayvanat bahçesine sahip Limbe Wildlife Center ‘ da gezinmek çok zevkli.

Ayrıca Nyos Gölü’nün olduğu Bamenda şehri, eşsiz şelalere ev sahipliği yapan Melong bölgesi ile Kamerun şirin küçük bir Afrika ülkesi.

Kamerun’ da Mutfak Kültürü
Müslüman nüfusun azımsanmayacak çoğunlukta olduğu Kamerun’ da Türk mutfağına yakın yemekler bulmakta mümkün. Ayrıca ülkede bir çok Çin, Alman, Fransız ve İtalyan restorantları da bulunuyor. Bir çeşit yahni ve aynı zamanda en meşhur yemekleri olan Ndole, kuruyemiş, fındık ve et ile kaynatılarak yapılıp beyaz pirinçle yapılan pilav ile servis edilen bir yemek.

Güney kesimde mutfakta en çok kullanılan malzeme tatli patatesken, kuzey kesimde bu değişerek mısıra dönüşüyor.

Kamerun’ a Ne Zaman Gidilir?
Ülkenin Güney kesiminde yıl boyunca yağış görülürken, Kuzey kesiminde sonbahar ve ilkbahar aylarında yağış boldur. Türkiye ‘de kış ayları yaşanırken Kamerun’ da kurak yaz dönemi yaşanır. Bu nedenle tatilinizi yağmursuz geçirmek istiyorsanız Kasım ve Şubat aylarında bir Kamerun uçak bileti alarak kış mevsiminde yazı yaşayabilirsiniz.
 

Kamerun Uçak Bileti

Kamerun Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kamerun ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kamerun Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kamerun Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.