Uçak Bileti
   Karadağ Uçak Bileti  


Balkanlar’ da Tarihi Bir Doku Karadağ
Balkanlar’ da yani Güneydoğu Avrupa’ da yer alan Karadağ, tarihi dokusu ve etnik yapısıyla dikkat çeken bir ülke. Sırplar, Karadağlılar ve Arnavutların oluşturduğu bir nüfusa sahip olan Karadağ kültürel açıdan da zengin bir ülke. İklimi varyasyonlar gösteren bir bölge olan Karadağ ‘ da genellikle Akdeniz iklimi ülkeye hakim. Kış aylarında bol yağış ve nemli hava varlığını sürdürürken; yaz aylarında kurak ve sıcak hava bölgede mevcut. Karadağ uçak bileti bulmakta Ekonomikuçuş’ la çok daha kolay. İstediğiniz zaman bir tıklamanız yeterli.

Karadağ’ da Nereler Görülmeye Değer?
Kotor (Montenegro)
Muhteşem bir tarihi dokuya sahip bu şehir Karadağ’a gittiğinizde mutlaka uğramanız gereken bir yer. Bu şehir aynı zamanda Unicef’in koruması altında bulunuyor. Şahane bir doğal güzelliğe ve denize sahip olan Kotor sizlere tatilinizi yaparken tarihi yaşatan şehirlerden biri. Ayrıca şehir merkezindeki Kotor kalesi de tarih severler için mutlaka görülmeli.

Budva
Karadağ’da bulunan bu sahil kenti tam bir turistik bölge. Aynı zamanda Kotor gibi çok eski bir tarihi geçmişi var. Adriyatik Denizi kıyısında konumlanan bu şehir bulunduğu yer bakımından da gayet zengin bir geçmişe sahip. Yaz aylarında Budva’ da yapacağınız bir tatil harika olabilir.

Herceg Novi
Huzurlu bir tatil istiyorsanız burayı mutlaka görmelisiniz. Sessiz ve sakin bir şehir olmasıyla dikkat çeken Herceg Novi eski ve yeni şehir olarak ikiye ayrılan tarihi bir yapıya sahip. Bu küçük şehirde bol bol yürüyüşler yaparak tarihi mekanların ve eski evlerin tadına varabilirsiniz.

Podgorica
Karadağ’ın başkenti olan Podgorica harika bir tarihi dokuya sahip. Tiyatro ve müzeler, anıtlar, üniversiteler size bu tarihi yaşatıyor. Nehir ve göllerle süslenmiş bu şehri mutlaka görmelisiniz.

Karadağ’ da Ne Yenir?
Deniz mahsulleri bakımından zengin olan ülkenin en meşhur yemeği ise Pljeskavica olarak adlandırılan bir fast-food yemeği yani bir çeşit hamburger. Sığır eti, domuz ve kuzu etiyle yapılan yemeklere bolca yer verilen bir mutfağa sahip. Ayrıca yöresel bira ve rakia adındaki sırp viskisi ile meşhur Karadağ’ da Osmanlı mutfağına ait birçok lezzet bulabilirsiniz.

Yılın her zamanı ziyaret edebileceğiniz ülkeye güzel bir yolculuk için cebinizde bir Karadağ uçak bileti olması yeterli.
 

Karadağ Uçak Bileti

Karadağ Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Karadağ ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Karadağ Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Karadağ Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.