Uçak Bileti
   Kastamonu Uçak Bileti  


Kastamonu Şehir Rehberi
Batı Karadeniz Bölgesi’nin illeri arasında olan Kastamonu, içinizi ferahlatacak yeşil doğası, masmavi suları, dik yaylaları, rengarenk kültürel yaşamı, el sanatları ve tarihsel olarak sahip olduğu zenginlikler ile Türkiye’nin en gözde şehirlerinden birisidir. Bu şehrimizi özel yapan bir diğer ayrıntı ise II. Kurtuluş Savaşı döneminde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Kıyafet ve Şapka Devrimi’ni hayata geçirdiği şehir olmasıdır. Şirin Karadeniz şehirlerimizden olan Kastamonu’yu ziyaret etmek için Ekonomikuçuş'un size özel avantajlarıyla Kastamonu uçak bileti satın alarak görülmeye değer eşsiz tarihi birikimine siz de dahil olabilirsiniz. Her mevsim ayrı güzelliklere doğası gereği ev sahipliği yapan bu şehirde gezerken birbirinden farklı güzelliklere tanıklık edeceksiniz.

Kastamonu’da Gezilecek Yerler
Tarihi Yapılar: Tarihi bir yolculuk yaparak zamanda geriye giderek hoş vakitler geçirmek istiyorsanız, Osmanlı dönemine ait Mahmut Bey Camii ve İsmail Bey Külliyesini görmenizi tavsiye ediyoruz. Kastamonu Kalesi ile simge haline gelmiş olan Kastamonu Tarihi Konakları’nı da şehir içinde görmenizi ayrıyeten tavsiye ederiz.

Mağaralar: Şehri ziyaret ettiğiniz zaman mutlaka görmeniz gereken mağaralar arasında Kuyluç Mağarası, Sarpunalınca Mağarası ve Ilgarini Mağarası bulunuyor.

Plajlar ve Koylar: Yaz aylarında da turistler için birçok alternatif sağlayan Kastamonu, Karadeniz bölgesinin masmavi sularında içinizi ısıtacak dakikalar geçirebilirsiniz. Cide, Doğanyurt, Bozkurt, Abana, Çatalzeytin ve İnebolu görmeniz gereken plaj ve koylar arasında ön plana çıkıyor.

Yaylalar: Yine yaz aylarında ziyaret edecek kişiler için eşsiz yerlere sahiptir. Doğa güzellikleri ile iç içe bu keyfin tadını çıkartabilirsiniz. Oluklu Yayla, Gürcü Yaylası, Asarbaşı Yaylası yaz aylarında sizleri bekliyor olacak.

Kastamonu Mutfağı
Kastamonu denildiği zaman akıllara ilk olarak kaşar ve bal gelir. Bunun yanında kars mutfağı oldukça renkli ve çeşitli damak zevklerine hitap edecek türdedir. Umaç helvası, elma dolması, hörre çorbası, bozbaş ve kars böreği Kastamonu mutfağının tatmanız gereken lezzetleri arasındadır.

Kastamonu’ya Ulaşım
1994 yılından bu yana hizmet vermekte olan Kastamonu Havalimanı bünyesinde yurtiçi uçuşlar düzenlenmektedir. 3740 metre kare alana sahip bu havalimanı yıllık olarak ortalama 1 milyon yolcuyu misafir etmektedir. Ekonomikuçuş'un çok özel imkanlarıyla Kastamonu uçak bileti satın alıp siz de şehir merkezine oldukça yakın olan bu havalimanından eşsiz güzelliklere doğru açılabilirsiniz.
 

Kastamonu Uçak Bileti

Kastamonu Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kastamonu ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kastamonu Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kastamonu Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.