Uçak Bileti
   Katmandu Uçak Bileti  


Katmandu
Nepal Cumhuriyeti’nin başkenti statüsünde olan Katmandu aynı zamanda en büyük şehridir. Kent her yıl çok sayıda Budist tarafından ziyaret ediliyor. Çünkü şehirde pek çok Budist ve Hindu Tapınağı yer alıyor ve bu tapınaklar UNESCO Dünya Mirasları Listesindeki yerini uzun süre önce aldı. 1 buçuk milyondan fazla kişinin yaşamını sürdürdüğü şehir köklü bir geçmişe de sahip.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Öyle ki M.Ö. 185 yılından kalma yazıtlar dahi bulunuyor. Birkaç farklı yönü ile özel olan Katmandu uçak biletleri fiyatlarının da etkisiyle çok sayıda turisti ağırlıyor. Tarihi yapıları, tapınakları ve uzun süre “hippilerin cenneti” olarak anılmasıyla ünlü Katmandu uçak bileti fiyatları ile de dikkat çekmeyi sürdürüyor. Gayet makul rakamlardan oluşan fiyatlardan faydalanarak siz de bu farklı kenti gezebilirsiniz.

Ulaşım
Katmandu Vadisi üzerine kurulu olan Katmandu Tribhuvan International Havalimanı kent merkezine yalnızca 6 km mesafede yer alıyor. 1949 yılında hizmete açılan havalimanında iç birimin yanı sıra bir adet de dış hatlar terminali bulunuyor. Birkaç defa yenilenen havalimanının günde 30 uçuş gerçekleşmesi hedefi var.

Katmandu Uçak Bileti

Katmandu Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Katmandu ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Katmandu Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Katmandu Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.