Uçak Bileti
   Kayseri Uçak Bileti  


Ticaretin, Tarihin, Turizmin Ve Pastırmanın Kenti
Kayseri, İç Anadolu'da yer alan ülkede ve dünyada ünlü ticaret insanları, tarihi ve turistik yerleri, Erciyes Dağı Kış Sporları Merkezi, Türkiye'nin ilk üstü kapalı futbol stadı ve elbette pastırmasıyla ünlü bir kenttir.

Yaklaşık 1 milyon nüfusu, binin üzerinde fabrikası bulunan Kayseri, 150 ayrı ülkeye ihracat yapmaktadır. Kayseri'nin yaklaşık 20 kilometre kadar kuzeydoğusunda yer alan Kaniş ve Karum tarihi kentlerinin geçmişi 6 bin yıl öncesine kadar dayanır. Ülkemizde ve tüm dünyada tarihi yerlerde yapılan kazılarda çanak, çömlek, mücevher çıkarken, burada yapılan kazılarda 6 bin yıl öncesine ait ticari anlaşma ve senetlerin bulunduğu yaklaşık 24 bin tablet çıkmıştır. Dolayısıyla Kayseri'nin ticaretteki başarısı tarihten gelen bir süreçtir.  

Kayseri turistik seyahatler için mutlaka gidilmesi gereken yerlerden biridir. Kayseri'de ne kadar kalırsanız kalın gezecek, görecek farklı yerler mutlaka bulursunuz. Siz de ilk tatil planınızı yaparken hemenEkonomikuçuş'un imkanlarıyla Kayseri uçak bileti rezervasyonu yaptırıp, tatilinizi Kayseri için planlayın.

Kayseri'de Gezilecek Yerler
Erciyes Kış Sporları Merkezi: 3917 metre yüksekliği ile zirvesinde buzulları ve karı hiç eksik olmayan dağ, 'toz kar' olarak bilinen ve dünyanın başka hiç bir merkezinde kolay kolay bulamayacağınız kar yapısıyla, yaklaşık 5 ay süren sezonu ile kayak yapmak izin bulunmaz bir fırsattır.

Gevher Nesibe Hatun Müzesi: Dünyanın bilinen ilk tıp fakültesidir. Kentin neredeyse tam merkezinde bulunan müzede, bilinen tarihin ilk tıp eğitimi verilmesinin yanı sıra, bir çok ameliyatlar gerçekleştirilmiş, akıl hastaları için tedavi yöntemleri denenmiştir.

Kültepe Harabeleri: Kaniş ve Karum gibi 4-6 bin yıllık tarihi kentleri barındıran Kültebe, kent merkezine yaklaşık 20 kilometre mesafededir.

Soğanlı: Kayseri kent merkezine oldukça yakın olan İncesu İlçesi Soğanlı Köyü Kapadokya Bölgesi'nin giriş kapısıdır. Peri bacaları, Roma dönemine ait kiliseler, yer altı kentleri bulunan Soğanlı, köylü kadınların teknoloji kullanmadan elleriyle yaptığı bez bebekleri ile de dünyaca ünlüdür.

Kapuzbaşı Şelaleleri: Kent merkezine 70 kilometre uzaklıktadır. Yüksekliği 150 metreyi bulan kayalıkların ortasından uzun bir ene sahip suyun fışkırmasıyla oluşan 7 ayrı şelale barındırır. Bu şelaleler ziyaretçilerine büyülü bir güzellik sunar.

Kayseri bunların dışında da bir çok kümbet, han, saray, cami barındırır. Mimar Sinan'ın Ağırnas'daki doğduğu evi, Sabancı Ailesinin Adana'ya göç edene kadar yaşadığı Akçakaya köyündeki evlerini, kent meydanındaki saat kulesini ve hemen yanındaki Kayseri Kalesini, Türkiye'nin ilk kapalı futbol stadını, görmek için Ekonomikuçuş'un fırsatlarını değerlendirerek, Kayseri uçak bileti almanın tam zamanı, her zamandır.

Kayseri Mutfağı
Kayseri denilince akla, mantı, pastırma ve sucuk gelir. Bunun yanı sıra bir çeşit üst üste dizilmiş lahmacun olan kıymalı yağlama, etli pidenin değişik bir ürünü olan Develi Cıvıklısı Kayseri seyahatinizde mutlaka tatmanız gereken lezzetlerdir.

Kayseri'ye Nasıl Gidilir?
Kayseri'ye Türkiye'nin her yerinden otobüs seferi bulunmakla beraber, trenle de ulaşım sağlanabilmektedir. İstanbul, Ankara, Konya ve Adana-Mersin'e duble yollar ve otobanlarla bağlanan Kayseri'ye, Türkiye'den ve Avrupa'nın bir çok kentinden direkt uçak seferleri de yapılmaktadır.
 

Kayseri Uçak Bileti

Kayseri Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kayseri ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kayseri Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kayseri Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.