Uçak Bileti
   Kazakistan Uçak Bileti  


Uçsuz Bucaksız Bir Ülke
Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği'nin dağılmasıyla 1991 yılında bağımsızlığını ilan eden Kazakistan 3 milyon kilometrekareye yaklaşan büyüklüğü ile Batı Avrupa'nın tamamı kadar bir araziye sahiptir. Dünyanın en büyük yüz ölçüme sahip 9'uncu ülkesidir. Kazakistan'ı uçsuz bucaksız bir ülke görünümünde yapan ise bu büyüklüğe rağmen, İstanbul kadar, sadece 17 milyonluk bir nüfusa sahip olmasıdır.  Kazakistan kilometrekareye sadece yaklaşık 5 kişinin düştüğü bir ülkedir.

Ekonomikuçuş sitesi aracılığıyla dünyanın her ülkesine istediğiniz havayolu için  bilet alabilirsiniz. Kazakistan uçak bileti işlemlerini de site aracılığıyla yaparak, bu uçsuz bucaksız ülkeyi keşfedebilirsiniz.

Hangi şehirde neler yapılır?
Kazakistan, hem tarihi özellikleri hem de modern mimarisi ile size gezilecek bir çok alternatif sunar. Kazakistan uçak bileti satın almak için Ekonomikuçuş internet sitesinden faydalanarak, özel bir tatil için ilk adımı atabilirsiniz.

Almatı
Kolsai Gölünü görerek Almatı'yı tanımaya başlayın. Burası eşsiz bir görsel güzellik sunuyor. Zenkov Katedrali de mimarisi ile kendisine hayran bırakıyor. Kok-Tube tepesine teleferik ile bir çıkış gerçekleştirerek hoş bir vakit geçirebilirsiniz. Halk Enstrümanları Müzesi de turistlerin dikkatini çeken bir yerdir. Kazakistan Merkez Devlet Müzesi de Almatı'da bulunur. Burayı gezmeden kentten ayrılmayın. Almatı Merkez Camisi ve 371 metre yüksekliğindeki televizyon verici kulesini gezin.

Karaganda
Kazakistan'ın görülmesi gereken şehirlerinden biri de Karaganda'dır. Dolinka Siyasi Baskı müzesi, Bölge Merkez Camisi, Bölge Müzesi, Kutsal Bakire Fatima Meryem Katedrali, Doğuş Manastırı, Şefaat Kilisesi gibi yerleri ziyaret edin. Buralar, içerikleri kadar mimari yapılarıyla da büyüleyen mekanlardır.

Astana
Kazakistan'ın Başkenti Astana, eski ve yeni Asatana olarak ikiye ayrılmıştır. Eski Astana, Sovyet dönemi yaşam tarzı mimarisini gözler önüne sererken, yeni Astana günümüz mimarisi ve yaşam tarzını gösterir. Astana'yı gezmeye Sultan Camisi ile başlayabilirsiniz. Baiterek kulesine çıkarak kenti tepeden görebilirsiniz. Astana'nın amiral gemisi binası ise yakın geçmişte tamamlanan ve hizmete açılan Barış ve Uzlaşma Sarayı'dır. Türk mühendislerin yapımında görev aldığı bu bina piramit şeklinde çelik bir yapıdır. Bağımsızlık Meydanı'ndaki Kazak Eli Anıtı'da görülmesi gereken yerlerdendir.

Kazakistan gezisinde Oskemen, Temirtau ve Atyrau şehirlerini de görmek gerekir. Kazakistan'ın tüm kentlerinde olduğu gibi burada da tarihi yapılar, tüm heybetiyle ziyaretçilerini karşılamaktadır.
 

Kazakistan Uçak Bileti

Kazakistan Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kazakistan ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kazakistan Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kazakistan Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.