Uçak Bileti

   Kilimanjaro Uçak Bileti

 


Kilimanjaro
Tanzanya ülkesinin en çok turist çeken bölgesidir. Özellikle Kilimanjaro dağı ve milli parkı yılın her döneminde turist ağırlayan bir mekândır. Kilimanjaro dağı tırmanışları turlarla yapılık yaklaşık 5 gülük bir süreyi kapsar. Dağ tırmanışı yapanlara özel konaklama mekânları da bulunuyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kilimanjaro tropikal iklime sahip olup Kilimanjaro dağının tepesindeki kar ise oldukça muhteşem bir görüntü karşılıyor. Ekvatordan 200 kilometre uzaklıktaki Kilimanjaro Milli Parkı 1973 yılında kurulmuş.2013 yıllında ise Afrika Kıtasının en yedi doğa harikasından biri olarak seçildi.

Ulaşım
Kilimanjaro’ ya havayolu ile ulaşımda Kilimanjaro Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Havaalanı 1971 yılında açılmış olup turizm sektörü için oldukça önemlidir. Kilimanjaro Milli Parkı, Lake Manyara National Park, Tarangire National Park, Arusha Milli Park, Ngorongoro Convervation Area ve Serengeti Ulusal Parkına ulaşımı vardır. Kilimanjaro uçak biletleri hakkında bilgi almak için Ekonomikuçuş'tan yaralanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Kilimanjaro uçak bilet fiyatları hakkında bilgide almanız mümkün.

Kilimanjaro Uçak Bileti

Kilimanjaro Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kilimanjaro ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kilimanjaro Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kilimanjaro Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.