Uçak Bileti

   Kirmanşah Uçak Bileti

 


Kirmanşah
Kirmanşah kenti İran ülkesinin batısında yer alıyor. Irak ülkesinin sınırında bulunan Kirmanşah Irak sınırında yaklaşık olarak 120 kilometre uzaklıktadır. Sasaniler döneminde kurulan kent yerleşkenin valisi olan IV. Berham’ın unvanı ile (Kirman-sah) adını almış.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Sasaniler dönemine ait çok fazla tarihi kalıntı ve anıtın bulunduğu kentte birçok kervansaray bulunuyor. Kentte bulunan tarihi binalar ve de surlar yıkıldığı için eski döneme dair görülebilecek tek yer Eski Silahhane olarak adlandırılan mekândır.

Ulaşım
Kirmanşah kentine hava yolu ile ulaşımda Kirmanşah Havaalanı diğer adı ile Şehit Eşref Esfahani Havaalanı kullanılıyor. İkinci adını Şehit Eşref Esfahani onuruna almıştır. Ekonomikuçuş aracılığı ile Kirmanşah uçak bilet fiyatı ile ilgili bilgilere ulaşıp Kirmanşah uçak bileti rezervasyonunuzu anında yaptırabilirsiniz.
Kirmansah Uçak Bileti

Kirmanşah Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kirmanşah ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kirmanşah Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kirmanşah Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.