Uçak Bileti

   Kiruna Uçak Bileti

 


Kiruna
Kuzey Kutup Dairesine yaklaşık 145 kilometre uzaklıkta yer alan Kiruna ormanlık bir alan üzerindedir. İsveç ülkesinin kuzeyinde bulunan kentte hava 13 Aralık ve 5 Ocak tarihleri arası karanlıktır.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Jukkasjarvi adı verilen buz oteli ise kentin hemen dışında yer alıp turistlerin uğrak yerlerinden birisidir. Şehrin sıcaklığı yıl boyu hep sıfır derecenin altındadır. Kentin simgesi olan ptarmigan kuşunun samice’deki adı Girondur. Şehrin adının da girondan geldiği söylenir.

Ulaşım
Kentte karayolu, havayolu ve demiryolu ile ulaşım sağlanıyor. Havayolu ile ulaşımda Kiruna Havaalanı kullanılmakta. Kiruna havaalanı ülkenin en kuzeyindeki havaalanı olma özelliği ile anılır. Şehir merkezine 10 kilometre uzaklıktadır. Ekonomikuçuş aracılığı ile Kiruna uçak bileti satın alabilir ve Kiruna uçak bilet fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kiruna Uçak Bileti

Kiruna Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kiruna ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kiruna Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kiruna Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.