Uçak Bileti
   Kişinev Uçak Bileti  


Kişinev
Avrupa’da önemli bir ticaret ve sanayi kenti olan Kişinev Moldova’nın başkentidir ve yeşil alanların zenginliği ile tanınır. Bic Nehri’nin kıyısına kurulu olan Kişinev 5 ilçeye sahip. Kentte 700 binden fazla kişi yaşamını sürdürüyor. Farklı etnik grupların bir arada huzur içerisinde yaşamını sürdürdüğü şehirde nüfusun % 72’si Moldov. Nüfusun % 13’ü Rus, % 8’i Ukraynalı ve % 1’i de Bulgar. Yaklaşık olarak 120 kilometrekarelik bir alan üzerine kurulu olan Kişinev uçak biletleri pek çok ülkede satışa sunulan bir şehirdir. Özellikle yeşil alanlardan hoşlananlar için belki de dünyada en doğru gezi tercihi Kişinev olacaktır. Siz de ekonomik Kişinev uçak bileti fiyatları avantajlarından faydalanarak kenti ziyaret edebilir ve Moldova’da zaman geçirme şansını yakalayabilirsiniz.

Ulaşım
Kent merkezinin 13 km güneydoğusunda yer alan Kişinev Havalimanı 1995 yılında ödül aldı. 5 yıl sonra yenilenen v çok daha modern bir görünüm kazanan Kişinev Havalimanı yalnızca sivil uçuşlar için kullanılıyor. Havalimanında 3 bin 590 metre uzunluğunda bir adet pist bulunuyor.

Kişinev Uçak Bileti

Kişinev Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kişinev ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kişinev Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kişinev Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.