Uçak Bileti

   Kolombo Uçak Bileti

 


Kolombo
Sri Lanka ülkesinin en büyük şehri olan Kolombo şehri ayrıca ülkenin başkentidir. Genelde tropikal bir iklimin hâkim olduğu kentte muson yağmurlarının etkisi de görülür.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentte gezilecek yerler arasında Kolombo Ulusal müzesi, The Sapumal Foundation, Ulusal Tarih Müzesi, The Dutch Period Museum, Parlamento Binası, Dehiwala Hayvanat Bahçesi, St. Anthony’s Kilisesi sayılabilir. Ayrıca Hint okyanusuna kıyısı bulunan kentte muhteşem sahil şeridi de görülmeye değer yerleri arasındadır.

Ulaşım
Kentte hava yolu ulaşımı Colombo Uluslararası Havaalanı diğer adı ile Ratmalana Havaalanı ve de Katunayake Uluslararası Havaalanı diğer adı ile Bandaranaike Uluslararası Havaalanları ile sağlanıyor. Katunayake ( Bandaranaike ) Uluslararası Havaalanı kentte yirmi iki kilometre uzaklıkta yer alır. Ayrıca Bandaranaike Uluslararası Havaalanı Güney Asya’nın en işlek havaalanı olma özelliğine de sahiptir. Ekonomikuçuş ile Kolombo uçak bilet fiyatları hakkında anında bilgi alıp Kolombo uçak biletleri için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Kolombo Uçak Bileti

Kolombo Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kolombo ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kolombo Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kolombo Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.