Uçak Bileti
   Kopenhag Uçak Bileti  


Danimarka Kopenhag
İskandinavya da bulunan Danimarka’nın başkenti Kopenhag’dır. Ülkenin en kalabalık şehri olan Kopenhag ‘da ayrıca kraliyet ailesinin yaşadığı Amalienborg Sarayı da bulunuyor. Yaşam standardı bakımında Avrupa’nın en yüksek standartlara sahip yerleşim yeridir. Tarihi yapıları, taş meydanları ve eski yapıları ile büyüleyici bir kenttir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kültürel bir kent olan Kopenhag da kültür faaliyetlerine katılabilir, tekne turu yapabilir ya da Radhuspladsen Meydanındaki 106 metre yüksekliğindeki kuleye çıkarak şehri kuşbakışı görüp fotoğraflayabilirsiniz. Rasenborg kalesinden, Rundetaarn kulesine oradanda Stroget Alışveriş Caddesine uzanan güzel bir yolculuk yapma imkânı veren Kopenhag da tarihi müzeleri de ziyaret edebilirsiniz.

Ulaşım
Kopenhag Uluslararası havaalanı şehir merkezine sadece 8 km uzaklıkta olup şehrin güney doğusunda yer alıyor. Hava alanında 3 terminal bulunup çok sayıda iç ve dış hat uçuşları yapılmakta. Ekonomik uçuş ayrıcalıkları ile tanışmak ve Kopenhag uçak bileti için Ekonomik uçuş'tan rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra anında Kopenhag uçak bilet fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Danimarka (Kopenhag) Uçak Bileti

Kopenhag Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kopenhag ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kopenhag Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kopenhag Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.