Uçak Bileti
   Kore Uçak Bileti  


Kore’de Tatil Ayrıcalığı
Kore gidilip görülmesi gereken, klasik bir tatil anlayışının dışına çıkmak isteyenlerce sıkça tercih edilen bir seçenektir.

Ülke Kore Yarımadası’nın güneyinde kalan bir Doğu Asya ülkesidir. Sanayisi ve büyük ekonomisi ile dikkat çeken bir ülke olan Kore gezilip keşfedilmeye değer, kültürü ve gezilecek yerleri, tarihi yapısı açısından da ziyaret edilmeye değer bir ülke.

Mesafe olarak epey uzak kalan bu bölgeye yapılan seyahatlerde genellikle hava yolu tercih edilmekte. Bu harika ve ilginç ülkeye gitmek için bir Kore uçak bileti almanız yeterli.

Japonya ve Çin arasında yer alan Kore’de, bir yanda geleneksel yapı ve sürdürülen eski kültürü gözlemlerken öte yanda muazzam ölçüde gelişmiş teknolojiyi görmeniz mümkün.
Başkent Seul’de bulunan havalimanından şehir merkezine AREX treni ile gidebilir ve bu farklı yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Nerelere Gidebilirsiniz?
Başkent Seul gezip, görülecek en önemli şehirleri arasındadır. Tarihi ve geleneksel sarayların olduğu kentte Budist tapınakları da son derece ilgi gören turist uğrak noktalarıdır.
Ayrıca Seul’de Olimpik Park görülmesi gereken önemli yerlerden biridir. 1988 olimpiyatları için yapılmış olan park çok geniş bir alana sahiptir. Özellikle bu park yeni evlilerin evlilik fotoğraflarını çektirmek için sıkça tercih ettikleri bir alandır.

Öte yandan Jongmyo Tapınağını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Inwang Dağı’nda bulunan Budist ve Şaman Guksadang Tapınakları da görülmeye değer mabetlerden.
Dünya Komedi Fuarı, Kore’nin bir numaralı tarihi yapısı olarak kabul ettiği Namdaemun Kapısı, Namsan Kulesi, Kore Ulusal Müzesi görmek isteyeceğiniz yerlerden.
Tarihi açıdan 20. Yüzyılın başlarında Japon işgali sırasında direnen Güney Kore direnişçilerinin kapatılıp sistematik işkencelere maruz kaldığı tarihi hapishane olan Seodaemun Hapishanesi de ziyarete açık alanlardan.

Ayrıca Cheonan’da Kore Bağımsızlık Müzesini ziyaret edebilirsiniz. Busan şehrine bakarsak burada Kore savaşında şehit olmuş Türk Vatandaşları için yapılmış olan Türk Şehitliği görmeden geçemeyeceğiniz dokunaklı mekanlardan biri.

Yemekler Nasıl?
Kore mutfağında turşu, sarımsak, baharat ve çiğ balık çok kullanılır. Kimchi adı verilen lahana turşusu ülke genelinde çok yaygın. Kore’de barbekü lokantalarında bol et ve meze çeşitleri bulmanız mümkün. Açıkçası farklı tatlar denemek isteyenler için biçilmiş kaftan Kore. Bunun yanında kolaylıkla fastfood restoranlara da ulaşabilirsiniz.

Açıkçası sıradanlıktan ayrılıp farklı bir tatil geçirmek, ufkunuzu açmak için muhteşem bir ülke olan Kore’ye gitmek harika bir seçenek. Kolayca Ekonomikuçuş farkıyla alabileceğiniz Kore uçak bileti ile bu rüya gibi tatile çıkabilir, bambaşka anılarla ülkenize geri dönebilirsiniz.
 

Kore Uçak Bileti

Kore Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kore ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kore Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kore Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.