Uçak Bileti
   Kosova Uçak Bileti  


Avrupa’nın 50. Ülkesi Kosova
Ekonomisi çok iyi olmayan Kosova, nüfusu ve işsizlik oranı yüksek bir ülke. Geçim kaynakları, zengin yer altı kaynakları, tarım, ormancılık ve hayvanlıktır. Topraklarında kurşun, bakır, çinko, krom, altın, gümüş, magnezit, asfalt ve linyit çıkartılır. Ülkenin ’90 gibi büyük bir bölümü Müslüman, geri kalanı ise Katolik ve hristiyandır. Kosova’da Arnavutça, Boşnakça, Türkçe, Romanca ve Sırpça konuşulur. Bu yüzden tatile gittiğiniz de çok yadırgamayacağınız bir yerde olduğunuzu hissedebilirsiniz. Kosova uçak bileti alıp, hemen uçağa atlayıp gidebileceğiniz kadar yakın bir kültürdür.

Kosova’ya Ne Zaman Gidilir?
Kosova, karasal iklime sahiptir. Kışları soğuk ve yağışlı, yazları ise kurak ve sıcak geçer. Yapmak istediğiniz tatile göre yılın her döneminde Kosova’ya gidilebilir. Kış turizmi kayak tesislerine dayalı Kosava’ya kayak yapmak için gidebilirsiniz. Kayak merkezlerinin bulunduğu Brezoviça, kayak turizminin bel kemiğini oluşturmaktadır. Festival ve fuarlar için Kosava’ya gitmek isteyenler ise bahar aylarını tercih etmelidir.

Kosova’da Gezilecek Yerler
Sultan Murat cami, Yıldırım Beyazıt türbesi, Newborn, saat kulesi, Kosova müzesi ve sempatik esnafların yer aldığı geniş çarşıları gezebilirsiniz. Pahalı bir ülke olmamakla birlikte, tutumlu davranmayı da seviyor Kosovalılar. Çarşı ya da pazarda gereksiz bir şeylerin satıldığını görmüyorsunuz. Bu yüzden Kosova tatilinizde har vurup harman savurmak biraz zor olacaktır.

Kosova’da çeşitli festival ve fuarlara katılma şansınız da var. Müzik, tiyatro ve film festivallerinde Kosova’nın şenlendiğini görebilirsiniz.

Kosova Mutfağı
Kosova mutfağını zenginleştiren, birçok ülke mutfağının bir araya gelmiş olmasıdır. Arnavut, sırp, Türk, Hırvat, İtalyan ve yunan lezzetlerine rastlayabileceğiniz zengin Kosova mutfağında ayran yemekleri, et ve çeşitli turtalar ağırlıktadır. Köfte ve börek çeşitleri de Kosovalılar için vazgeçilmez lezzetlerdir.

Farklı ama yine bizim kültürümüze yakın bir ülkede tatil yapmak istiyorsanız Kosova, en doğru alternatiflerden biri olacaktır. Üstelik Kosova, vize istemeyen ülkelerden biri. Bu yüzden seyahat zaman almıyor. Kosova uçak bileti alıp hemen ülkeye giriş yapabiliyorsunuz. En uygun uçak bileti alabileceğiniz yer ise, Ekonomikuçuş.
 

Kosova Uçak Bileti

Kosova Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kosova ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kosova Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kosova Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.