Uçak Bileti
   Kuala Lumpur Uçak Bileti  


Kuala Lumpur Uçak Bileti
Malezya’nın en kalabalık kenti olan Kuala Lumpur aynı zamanda ülkenin başkentidir. 1857 yılında kurulan bu şehir iki nehrin; Gombak ile Klang’ın birleştiği noktada yer alıyor. 1,5 milyonu kent merkezinde olmak üzere toplam 6 milyona yakın nüfusun büyük bölümünü Malaylar, Çinliler ve Hintliler oluşturuyor. Kozmopolit kent yapısını bu şehirde net olarak görebilirsiniz.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentin bir diğer özelliği de hızla yenilenebiliyor olmasıdır. Başlatılan projeler kısa sürede tamamlanıyor ve kent her geçen yıl daha modern bir yüze kavuşuyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinden Kuala Lumpur uçak biletleri satın almak mümkün. Bu ülkelere Türkiye de dahil. Gayet ekonomik Kuala Lumpur uçak bileti fiyatları ile karşılaşacağınız için hemen bu kente seyahat planı yapabilirsiniz.

Ulaşım
Şehir merkezinden yaklaşık olarak 1 saatte ulaşılabilen Kuala Lumpur Havalimanı ilginç bir mimariye sahip. Kent merkezine 45 km uzaklıkta yer alan Kuala Lumpur Havalimanı, Güney Asya’nın en önemli havalimanıdır. Yalnızca sivil uçuşların gerçekleştiği havalimanında 2 adet 4 bin metre, bir adet de 4 bin 19 metre uzunluğunda 3 adet pist bulunuyor.

Kuala Lumpur Uçak Bileti

Kuala Lumpur Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kuala Lumpur ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kuala Lumpur Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kuala Lumpur Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.