Uçak Bileti
   Letonya Uçak Bileti  


Letonya’da Tatil Zamanı
Turistlerce çok fazla seyahat edilen ülkelerden biri olan Letonya Kuzey Avrupa’da yer alan bir ülke. Konuşulan dilleri Rusça ve Letonca olan ülke, mimarisindeki ihtişamla büyük ilgi çeker.

En büyük şehri ve başkenti Riga olan ülke 2,5 milyon nüfusa sahiptir ve turizm potansiyeli çok yüksektir.
Tavsiye edilen ulaşım şekli hava yoludur. Ekonomikuçuş vasıtası ile alabileceğiniz Letonya uçak bileti sizi bu farklı deneyime götürmeye yetecektir.

Gezilecek Yerler
Kiliseler bu anlamda oldukça dikkat çekicidir. Aglona Katolik Bazilikası çok ünlüdür. St Peters Luttheran Kilisesi, Riga Katedrali ve Indrica Katolik Kilisesi görülebilecek önemli kiliseler arasındadır. Ayrıca ülke, Dünyadaki ilk açık hava arkeoloji müzesi özelliğine de sahiptir.

Turaida Kalesi, Jelgava, Rundale Sarayı ve Jaunmoku Malikanesi çok eski geçmişe sahip tarihi mekanlardır. Doğal bir yapıya sahip Gauja Doğal Parkı görülmeye değer yerlerdendir.

Eğlence ve Kültür Anlamında
Yıl boyunca bir sürü Festivalin düzenlendiği Riga Dünyanın önemli sanat ve kültür merkezlerindendir. Tiyatro, bale, festival, konser ve sergiler Riga’nın vazgeçilmez kültürel unsurlarıdır. Riga Oda Tiyatrosu ve Kukla Tiyatrosu dikkat çeker.

Bunun yanı sıra Letonya’da el sanatları ve geleneklere çok önem verilir. Festivallerin çokluğuna bakarak Riga’nın Avrupa’nın en önemli eğlence noktalarından biri olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Ne Yemeli
Letonya kültüründe bira ve ekmek çok önemli bir yere sahiptir. Bu anlamda Riga’da kültürel yapıyı yansıtan restoranlara rastlamak mümkündür. Kafkas Dağları mutfağı da bu yerle özdeşleşmiş durumdadır. Bunun yanında Asya mutfağına çok sık rastlanır. Kore, Japonya, Tayvan ve Hindistan’dan lezzetler bulmak oldukça kolay. Ayrıca, çok fazla bar ve birahaneye rastlamak mümkün.

Alışveriş Nerede?
Riga kenti büyük alışveriş merkezleri, çarşıları ve yerel pazarları ile de ünlüdür. Riga Merkez Çarşısı ülkedeki en büyük pazardır. Diğer önemli alışveriş merkezlerinden biri de çok sayıda tasarım dükkanının bulunduğu Old Town’dır.

Kuzey Avrupa’nın bu kendine has ülkesine gitmek, alışılmışın dışında bir tatil geçirmek, farklı kültürlere şahit olmak için, Ekonomikuçuş avantajlarıyla bir Letonya uçak bileti almakla işe başlayabilirsiniz. Hayatınıza muhteşem geçirilmiş bir zaman dilimi eklemek isterseniz, doğal ve mimari eserleriyle Letonya sizi bekliyor.
 

Letonya Uçak Bileti

Letonya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Letonya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Letonya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Letonya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.