Uçak Bileti

   Londra Uçak Bileti

 


Londra
2 bin yıl kadar önce Romalılar tarafından kurulan Londra bu sebepten dolayı dünyanın en eski kentidir. Ayrıca dünyanın en eski metrosu da Londra da yer alıyor. Underground (yer altı)Londra metrosuna verilen isimdir. Bunların yanı sıra dünyanın en kozmik şehri olan kentte yaklaşık 300 dil konuşulmakta. Kent İngiltere ve Birleşik Krallığın başkentidir.  Greenwich yani 0 derece meridyeni de Londra yakınlarından geçiyor.

Ulaşım
Londraya hava ulaşımında kullanılan havaalanları da kendi içinde fonksiyonlarına göre bölümlenmişlerdir. Çok fazla seyahattin yapılığı kentte altı tane havaalanı bulunuyor. Bu havaalanların en büyük olanı Heathrow Havaalanıdır. Bu havaalanında ardından Gatwick Havaalanı, Luton Havaalanı, Stansted Havaalanı ve City havaalanı geliyor. Luton Havaalanı şehre en uzak havaalanıdır. City havaalanı ise Londra’nın iç hatların da kullanılan havaalanıdır. Gatwick havaalanı ise Heathrow havaalanının yetersiz kalması sebebi ile kurulup Heathrow sonra ikinci büyük havaalanıdır. Heathrow havaalanından şehir merkezine ulaşım için tren, metro, otobüs ya da taksi seçeneklerini kullanabilirsiniz. Tren yolculuğu ile 15 dakikada kentte ulaşım sağlanıyor. Londra uçak bileti rezervasyonu ve Londra uçak bilet fiyatı için Ekonomikuçuş'tan faydalanabilirsiniz.
Londra Uçak Bileti

Londra Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Londra ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Londra Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Londra Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.