Uçak Bileti

   Lulea Uçak Bileti

 


Lulea
İsveç ülkesinin kuzeydoğusunda bulunan Lulea Norrbotten ilinin yönetim merkezidir. Kuzey kutup çizgisinin güneyinde yer alan kent Gulf Stream akıntıları ile aynı güzergâhta bulunan kentlere nazaran daha ılıman bir iklime sahiptir. En sıcak zamanı Temmuz ayı olup ortama 20 derece sıcaklık görülür.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Şehrin eski kent kalıntıları ise Gammelstad adı verilmiş olan bölgede yer alıyor. UNESCO Gammelstad ‘ı dünya mirası listesine ekledi. Maalesef kent 1887 yılında çıkan yangın ile kül oldu fakat tekrar inşa edilerek ilave olarak 1893 yılında katedral de inşa edildi. Kentin en yüksek binası olan katedral 67 metre yüksekliktedir.

Ulaşım
Lulea kentine havayolu ile ulaşım Lulea Havaalanı ile sağlanıyor. Kentin güneyinde kurulu olan Lulea Havaalanı şehir merkezine oldukça (Yaklaşık olarak 5 kilometre mesafe var) yakındır. Ülkenin en büyük altıncı havaalanı olma özelliğine sahip olan Lulea Havaalanı ilk olarak askeri amaçla kullanılmak için açıldı. Ekonomikuçuş aracılığı ile Lulea uçak bileti rezervasyonunuzu hemen yaptırabilirsiniz. Ayrıca Lulea uçak bilet fiyatı hakkında bilgi alıp Ekonomikuçuş avantajlarını da öğrenmeniz mümkün.
Lulea Uçak Bileti

Lulea Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Lulea ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Lulea Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Lulea Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.