Uçak Bileti

   Lviv Uçak Bileti

 


Lviv
Ukrayna ülkesinin batısında konumlanmış olan Lviv kenti 850 bin nüfusa sahiptir. Binalarının yüzde seksenlik bir kısmı ortaçağdan kalma olup yıpranmış görüntüden ziyade restorasyon çalışmaları ile oldukça görkemli görüntüye sahipler. Şehrin merkezinden başlayarak hem tarihi dokulara hem de sayısız kiliselere rastlamanız mümkün.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kent UNESCO tarafında dünya mirası listesine de alınmış. Rynok Meydanı, Ermeni Katedrali, Opera binası, St George Grek Katolik Katedrali, Potochi Sarayı gezilecek önemli yerleri arasındadır. Ayrıca hiçbir müzeye benzemeyen içerisinde 6 tahta kilise ve120 yapı bulunan Folk Architect Müzesi 59 hektarlık bir alan üzerine kurulu enteresan bir mekândır.

Ulaşım
Lviv kentine hava ulaşımında Lviv Uluslar arası Havaalanı kullanılıyor. Lviv Uluslar arası Havaalanının diğer adı ise Lviv Danylo Halytskyi Uluslararası havaalanıdır. Havaalanı ile şehir merkezi arasındaki mesafe yaklaşık olarak altı kilometredir. Ekonomikuçuş ile Lviv uçak bilet fiyatları ve Lviv uçak biletleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Lviv Uçak Bileti

Lviv Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Lviv ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Lviv Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Lviv Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.