Uçak Bileti
   Makedonya Uçak Bileti  


Makedonya’da Ucuz Tatil
Ekonomisi tarıma dayalı olan Makedonya, fazla gelişmiş bir ülke değildir. Topraklarında pamuk, buğday, arpa, tütün, şeker pancarı, ayçiçeği, haşhaş ve mısır yetiştirilir. Dağlarında hayvancılık yapılmaktadır. Bunun dışında madencilik ve ormancılık sektörü de ekonominin canlı kalmasında pay sahibidir. Kurşun, çinko, nikel ve demir cevheri çıkartılır. Üretim ve kimya sanayisi başkent Üsküp’te yoğunlaşmış durumdadır. Mobilya, çini ve porselen diğer sanayi ürünleridir. Türün, şarap, meyve, sebze, canlı hayvan ve et ihracat ürünleri olarak sayılabilir. Türkiye’den vize istemeyen ülkeler kategorisinde yer alan Makedonya’ya gitmek çok kolay. Ülkeye girmek için Makedonya uçak bileti ve pasaportunuzun olması yeterli.

Makedonya’ya Ne Zaman Gidilmeli?
Daha çok film ve dizilerden aşina olduğumuz Makedonya kültürü, bize yakın geldiğinden Türk milletinin sempatisini kazanmıştır. Nüfusun %4’ü zaten Türkçe konuşuyor, geri kalanında ise Makedonca, Arnavutça, Sırpça ve Hırvatça konuşulmaktadır. Ortodoksluktan sonra en yaygın ikinci din Müslümanlıktır. Makedonya insanı, tıpkı bizim gibi güler yüzlü ve yardımsever insanlardır. Biraz tanıdık birazda farklı bir tatil deneyimi için Makedonya’ya gitmek isteyenler için en iyi zaman, ilkbahar ve yaz aylarıdır. Diğer aylarda hava soğuktur hatta ocak ayında sıcaklık sıfır dereceye kadar düşebilir.

Makedonya’da Gezilecek Yerler
Osmanlı ve Bizans dönemlerinden kalan kilise, camiler, sanatsal ve mimari yapılar, ortaçağ manastırları, asma bahçeleri ve Türk pazarları, Makedonya’da gezilip görülmesi gereken yerlerdir. Ayrıca Makedonya’nın yeşil bitki örtüsü ve gölleri de inanılmaz güzel ve etkileyici. Doğal güzellikleri, tarihi ve sıcacık insanıyla Makedonya, hoş bir tatil geçirebileceğiniz bir ülke.

Makedonya Mutfağı
Makedonya’nın geleneksel yemekleri ıspanaklı Üsküp çorbası, ıspanaklı Üsküp böreği, Üsküp kebabı, siyah erikli yahni, tiyasina, kaymakçina ve sarsma olarak sıralanabilir. Türk mutfağının etkilerinin de görüldüğü Makedonya mutfağında lokum, baklava, musakka, börek ve kebap gibi tanıdık lezzetlere de rastlayabilirsiniz.

Yıllık tatilinizi uyguna getirmek istiyor fakat bunu yurt dışında yapmak istiyorsanız gidebileceğiniz en iyi yerlerden biri Makedonya. Sadece bir uçak bileti ile ülkeye girebilir, dahası Ekonomikuçuş’tan uygun fiyata Makedonya uçak bileti satın alabilirsiniz.
 

Makedonya Uçak Bileti

Makedonya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Makedonya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Makedonya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Makedonya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.