Uçak Bileti
   Maldiv Uçak Bileti  


Maldiv Uçak Bileti
Dünya genelinde Maldivler olarak bilinen ancak aslında resmi adı Maldiv Cumhuriyeti olan bu bölge Hint Okyanusunda bulunan bir devlettir. Aslında Maldiv dünya genelindeki diğer ülkelere göre çok farklı bir ülkedir. Çünkü Maldiv Cumhuriyeti’nde kara bütünlüğü bulunmuyor. 12.000 adadan oluşan bir devlet olan Maldiv Cumhuriyeti’ nin başkenti ise Male’ dir. Yerleşimin binlerce yıl öncesine dayandığı adalarda yaşam tamamen turizm ve balıkçılık üzerine geçiyor.

Madivler’ de gezilebilecek çok sayıda tarihi yapıda bulunuyor. Özellikle de tarihi ve kültürel yönü ile tahmin edilenden çok daha fazla esere ve değere sahip olan Maldiv dünya genelinde bilindiği gibi plajları ve adalarındaki yeşil alanları muhteşem bir doğa tatili de sunuyor. Maldivler’ in bu eşsiz cennetinde bir tatil geçirebilmeniz için ekonomik Maldiv uçak bileti fırsatlarına Ekonomikuçuş ile ulaşabilirsiniz.

Hangi şehirde ne yapılır
Male
Maldiv Cumhuriyeti’ nin başkenti olan Male hem şehir yapılanması açısından hem de kültürel açıdan son derece gelişmiş kentler arasından yer alıyor. Ülkenin başkenti Male’ ye turistik amaçlı gerçekleştirilecek seyahatlerde yoğun yağış dolayısı ile mayıs ve ağustos ayları dışında seyahatler gerçekleştirilmesine dikkat edilmelidir. Maldivler’ e gelen pek çok turist başkent yerine diğer adalara giderek konaklamayı tercih ettiğinden konaklama açısından Male’ de kesinlikle sorun yaşanmıyor.

Male’ de gezilmesi gereken yerlerin başında Sultan’ s Park ( Sultan Parkı) ve içerisinde bulunan Ulusal Müze gelmektedir. Ayrıca Friday Mosque (Cuma Camii) diğer adı ile Huskuru Miskiiyi İslam Merkezi’ de kentte görülmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Hint okyanusunun balık, sebze ve meyve ürünlerini denemek için ise balık pazarı ve sebze, meyve pazarı karşılıklı olarak bulunan iki pazar en ideal seçim olacaktır.

Male üzerinde gerçekleştirilen helikopter gezilerine de katılarak eşsiz doğa manzaralarına kuş bakışı bakabile fırsatlarından da yararlanılabiliyor. Su altı dünyasına ortak olmak için dalma organizasyonlarına katılarak Hint okyanusunun içerisinde gizlenen ayrı dünyayı keşfedebilme imkanına sahip olunabiliyor. Tüm bu güzellikler hakkında bilgileri ve ekonomik Maldiv uçak bileti fırsatlarını sitemizden yakalayabilirsiniz.
 

Maldivler Uçak Bileti

Maldivler Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Maldivler ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Maldivler Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Maldivler Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.