Uçak Bileti
   Male Uçak Bileti  


Male
Maldivler Cumhuriyeti’nin başkenti olan Male şehri muhteşem görünümü ile görenleri etkilemeyi başarıyor. Hint Okyanusu’nun kıyısında yer alan bu kent okyanus kıyısı kenti olmanın dezavantajlarını yaşadı. 2004 yılında okyanusta meydana gelen deprem tsunamiye neden oldu. Male şehri de tsunamiden çok büyük zarar görmekle kalmadı, şehrin üçte ikisi okyanusun derin sularına gömüldü. Bu yönü ile de hem bilimsel araştırmaların hem de turistik ziyaretlerin merkezi haline gelen Male uçak biletleri bulma konusunda sorun yaşanmayan kentler arasında yer almaktadır. Ülkemizde de kolaylıkla ekonomik Male uçak bileti fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Halen yaralarını sarmaya çalışan kent turistik ziyaretlerden de oldukça hoşnut kalıyor.

Ulaşım
Keyifli bir uçak yolculuğu ile varacağınız Male kentinde sizi Male İbrahim Nasir International Havalimanı karşılayacak. Sadece sivil uçuşlara izin verilen havalimanı dahi muhteşem bir manzaraya sahip. Bu nedenle havaalanı içerisinde çok sayıda kafe ve restoran bulunuyor. Oldukça işlek bir havalimanı olduğundan tam 5 farklı piste sahip. Pistlerden en kısası 800 metre, en uzunu ise 3 bin 200 metre uzunluğa sahip.

Male Uçak Bileti

Male Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Male ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Male Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Male Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.