Uçak Bileti

   Malmö Uçak Bileti

 


Malmö
İsveç’in üçüncü büyük kenti olan Malmö aynı zamanda Skane ilinin de yönetim merkezidir. Ülkenin güney sahilinde bulunan Malmö bir liman kentidir.1275 yıllarında kurulduğu düşünülen kent uzun yıllar boyunca Danimarka ülkesinin ikinci büyük kenti olarak kaldı. Danimarka’nın başkent olan Kopenhag ‘a uzaklığı ise yaklaşık 20 kilometredir. Okyanus iklimine sahip olan Malmö kentinde Gulf Stream akıntıları ile mevsimsel sıcaklık farkları azdır.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Malmö de turistik olarak gezilecek birçok kilise, müze ve mimari yapı bulunuyor. Folkets Park & Reptile House Malmö de bulunan eğlence parkıdır. Ayrıca oldukça güzel plajlara sahip olan Malmö ‘nün en ünlü plajı Ribersborgsstranden’dır. Malmö kentinin en eski yerleşim yeri Gamla Stan bölgesidir. 1437 yıllında inşa edilmiş olan Malmöhus Kalesi eski şehrin batısında yer alıyor. Malmöhus Kalesi 1914 yılına kadar hapishane olarak kullanılmış.

Ulaşım
Malmö kentine havayolu ulaşımında Malmö Havaalanı kullanılıyor. Eski adı Malmö Sturup Havaalanı olan Malmö Havaalanı ülkenin en işlek beşinci havaalanı olma özelliğine sahiptir. Ekonomikuçuş ile Malmö uçak bilet fiyatı hakkında bilgi alabilir ve de Malmö uçak bileti rezervasyonunuzu anında yaptırabilirsiniz.
Malmö Uçak Bileti

Malmö Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Malmö ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Malmö Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Malmö Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.